fbpx
duş setleri

ISLAK HACİM EKİPMANLARI

Duş Setleri

Duş setleri ürünlerimizin çeşitleri ve detaylı bilgileri sayfamızdan temin edebilirsiniz. Fiyat listesi için satış personelimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Hidro Dikey Masaj Duş Seti

BNA074

Hidro Dikey Masaj Duş Setleri

• Paslanmaz panel
• Gömme tepe duş ve masaj sistemi
• Sıcak soğuk 4 yollu yönlendiricili panel batarya

hidro dikey masaj duş seti ebatlar
Palace Tepe Banyo Duş Seti

BNA075

Palace Tepe Banyo Duş Seti

• Deluxe örgülü spiral
• Pirinç yönlendirici
• Natural sabunluk
• Kromaj sürgü seti

palace tepe banyo duş seti ebatlar
Stil Sürgülü Duş Seti

BNA078

Stil Sürgülü Duş Setleri

• Deluxe örgülü spiral
• Kromaj boru
• Universal krom sabunluk

stil sürgülü duş seti ebatlar
Norma Tepe Duş Takımı

BNA071

Norma Tepe Duş Setleri Takımı

• Standart spiral
• Pirinç yönlendirici
• Natural sabunluk

norma tepe duş takımı ebatlar

Duş setleri kişisel temizlik ve bakım için olmazsa olmaz ürünlerdir. Günümüz teknolojisinin de etkisiyle pek çok farklı model ve çeşitliliğe sahip olan duş setleri, herkesin kullandığı ürünlerdir. Firmamız ise oteller için uygun kalite standartlarında ürünler üretmekte ve satışa sunmaktadır.

Temizlik, insanlar için her zaman önemli ve gereklidir. Kişisel bakım uygulamaları, herkes tarafından gerçekleştirilen ve özen gösterilen bakım aşamalarıdır. Duş almak kişisel bakımın ilk ve en önemli kısmıdır. Vücut temizliği kişinin hem kendine hem de çevresine olan saygısını gösterir. Aynı zamanda insanın kendini rahat hissetmesi ve başkalarını da rahatsız etmemesi adına da gerekli bir bakımdır.

Tüm bunlar düşünüldüğünde, otel odalarında en çok dikkat edilecek alanlardan biri kişisel temizlik gereklilikleridir. Otel müşterilerinin en çok önemsedikleri şey odaların hijyen standartlarıdır. Kendi hijyenleri ise, başta gelmektedir. Bu yüzden duş başlığı seti bir otel odası banyosunun demirbaşıdır.

Duş Setleri Modelleri ve Özellikleri

 

Pek çok farklı modelde duş başlığı seti bulunmakta ve firmamız tarafından en kaliteli ve konforlu kullanım için üretimi yapılmaktadır.

Duş başlıkları; kişinin sadece kişisel temizliği için değil konforlu ve rahat bir duş keyfi için de uygun şekilde tasarlanmalıdır. Biz ise, tüm ürün modellerimizi bu anlayışla sizlere sınamakta ve her anlamda en iyisi için çalışmaktayız.

Birçok farklı çeşit ve model de duş seti modelleri bulunmaktadır. Setler; tepe ve manuel duş başlığı ya da her ikisinin bir arda bulunduğu modern tasarımlar olarak üretilir. Günümüz teknolojisi ile tasarlanan ikili modeller en çok tercih edilen ve beğenilen ürünlerdir.

Firmamız her zevke ve dekorasyona uyması açısından da düşünerek tekli ve ikili modeller üretmekte ve satışa sunmaktadır.

Bunun yanında çok fonksiyonlu duş seti modelleri de bulunmakta ve bu setler; krom kaplama, kromlu boru ve pirinç kartuştan oluşur.

Setlerin içeriği ise genel olarak; hortum, sabunluk, üst kafa, el duşu, el duşu tutacağı ve pirinç yönlendirici şeklinde olmaktadır.

Ürün modeline göre püskürtme gücü, tasarruf seviyesi ve genel kullanım kindarları değişikli göstermektedir. Bu bağlamda uygun olan model seçilmelidir.

Firmamızın satışa sunduğu 4 farklı model bulunmaktadır.

Bunlar şu şekildedir;

Hidro Dikey Masaj Duş Seti modelinde bulunan özellikler; paslanmaz panel, gömme tepe duş ve masaj sistemi ve sıcak soğuk 4 yollu yönlendiricili panel batarya olmakta ve oldukça şık bir model olarak sunulmaktadır.

1539×460×220 mm ebatında, 16.5 kg ağırlığında olan bu ürünün; koli içi adet sınırı 1, koli ölçüsü 1620×570×280 mm, hacmi ise 0,259 m³ olarak tasarlanmıştır.

Palace Tepe Banyo Duş Seti modelimizin özellikleri; deluxe örgülü spiral, pirinç yönlendirici, natural sabunluk ve kromaj sürgü seti şeklindedir ve ikili modellerdendir.

1035×207×393 mm ebatında, 14.5 kg ağırlığında olan bu modelin; koli içi adedi 5, koli ölçüsü 880×410×380 mm ve hacmi 0,137 m3 olarak oluşturulmuştur.

Stil Sürgülü Duş Seti modeli; deluxe örgülü spiral, kromaj boru ve universal krom sabunluk özeliklerine sahiptir. Bunun yanında 856×162×240 mm ebatında, 4 kg ağırlığında, 10 adet koli sınırında olan bu bu ürün; 880×410×380 koli ölçüsünde ve 0,137 m³ hacmindedir.

Son olarak Norma Tepe Duş Takımı modeli ise; standart spiral, pirinç yönlendirici ve natural sabunluk gibi özelliklere sahiptir. Aynı zamanda ikili modellerdendir.

985×466×231 mm ebatında be 9 kg ağırlığında olan bu ürün; 5 adet koli sınırlamasına sahiptir. Bunun yanında 1005×470×370 mm koli ölçüsü ve 0,175 hacmi bulunmaktadır.

Her bir modelimiz; son derece kullanışlı, konforlu ve kalitelidir.

Tepe Duş Seti Tercihi Nasıl Yapılır?

 

Öncelikle tepe duş seti modelleri tercihi yapılırken kullanım koşulları göz önünde bulundurarak karar verilmelidir. Tesisat sisteminin kullanıma uygun şekilde kurulmuş olması ve ürün özelliklerinin kullanıcıya hitap etmesi gerekmektedir.

Bunun yanında; tepe duş seti modelleri, sahip oldukları fonksiyonlara göre de birçok model seçeneği sunmakta ve bu konuda da oldukça dikkat gerekmektedir.

Otel Odası Banyolarına Modern Bir Görünüm Katın

 

Otellerde en çok önem verilen konulardan biri görselliktir. Bu yüzden otel banyoları için duş setlerinin görselliği de oldukça önemlidir. Firmamızın modern ve elegan görünümlü ürünlerini kullanarak; otel banyolarınızı modern ve şık bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Duş Setleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Duş setleri, pek çok farklı çeşitlere, modellere ve özelliklere sahiptir. Bu yüzden uygun olanı seçmek ve doğru tercih yapmak gerekir.

Setler, kurulum sistemi düşünülerek tesisata uygun olarak seçilmelidir. Bunun yanında kişinin ihtiyaç ve zevklerine göre; manuel yada tepe duş sistemi şeklinde bir tercih yapılabilmektedir.

Bir başka dikkat edilmesi gereken husus da tasarımdır. Otel banyolarına duş başlığı setleri seçerken, dekorasyona uyan tasarımlar tercih edilmelidir.

Duş Seti Fiyatları

 

Ürün model ve özelliklerine göre farklı set fiyatları yansıyabilmektedir. Firmamız ürün fiyatları konusunda bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçebilir ve kalite standartlarımızı deneyimleyebilirsiniz.

Yeni ürünlerimiz hakkında bilgi almak için instagram instagram.com/otelurunlericomtr sayfamızı mutlaka takip ediniz.