fbpx
Otel Ürünleri Hakkında

Otel Ürünleri’ni Tanıyın

HAKKIMIZDA

Otel Ürünleri Tekstil San. ve Tic. Ltd. Şti., 2011 yılında başlayan yolculuğunda otel sektörüne özel çözümler sunmaktan gurur duyar. Değişen ihtiyaçlara uygun olarak, operasyonlarınızın her aşamasında kaliteli ürün ve ekipmanlarımızla yanınızdayız.

Amacımız siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda en doğru çözümü sunmak, düşük maliyetli hızlı satış politikamızla ihtiyaçlarınıza cevap vermektir. Bu amaçla firmamız hızla büyümede ve ürün yelpazesini arttırarak kendini sürekli yenilemektedir.

Firmamız bayiliğini yaptığı ve satışını gerçekleştirdiği tüm ürünler, Avrupa Birliği normlarını belirleyen CE sertifikasına sahiptir. Uluslararası kalite ve güvenlik standartlarına uyum sağlamış, en iyi servis ve yedek parça imkanı sağlayan, teknolojik yenilikleri yakından takip eden ve kendini sürekli yenileyen, çevreye duyarlı üreticilerin bayiliğini yapmak temel satış politikamızdır.

Firmamızın ürünlerini tercih etmek, tüm beklentilerinizi karşılayacak yüksek kalitede ürünleri, rekabetçi fiyat kalite ilişkisi ile temin edebilmek anlamına gelmektedir.

Otel ürünleri Bugün 50’nin üzerinde ülkeye ürünlerini ihraç etmesiyle, Dünya markası olma yolunda gururla ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Siz değerli müşterilerimizle büyüme arzusunda olan firmamız, sizleri de bu heyecanı birlikte yaşamaya davet etmektedir.

Sizin memnuniyetiniz bizim kazancımızdır, Bizi tercih ettiğiniz için teşekkürler.