fbpx
Karsilama-Tepsileri-imj

ODA İÇİ EKİPMANLAR

KARŞILAMA TEPSİ

Karşılama tepsi ile otelinize gelen misafirlerinize isteğinize özelik olarak tasarlanmış boyutlarıyla en iyi şekilde karşılamanızı sağlar.

KRS002

ABS Plastik Tepsi

KRS002-Melamin-Tepsi-Dolu-Siyah
 • ABS GÖVDE
 • 2 ADET FİNCAN + 4 MALZEME BÖLMESİ
KRS002-Melamin-Tepsi-Bos-Siyah
ABS Plastik Tepsi

KRS003

Standart Karşılama Tepsisi

KRS003 Lifetech Standart Karşılama Tepsi - Dolu

KRS004

Mega Karşılama Tepsi

KRS004 Lifetech Mega Karşılama Tepsisi - Dolu
Lifetech Mega Karşılama Tepsi-ALT

KRS005

Premium Karşılama Tepsisi

KRS005 Lifetech Premium Karşılama Tepsisi - Dolu

KRS006

Mini Karşılama Tepsi

KRS006 Lifetech Mini Karşılama Tepsi Dolu
Lifetech Mini Karşılama Tepsi -ALT

KRS014

Lifetech Exclusive Karşılama Tepsi

Lifetech-Exclusive-Tepsi
 • KAYIN MASİF PANEL
 • 2 ADET FİNCAN + 5 MALZEME BÖLMESİ + 6 ADET KAPSÜL BÖLMESİ
 • KAYMAZ AYAK
Lifetech-Exclusive-Tepsi
Lifetech Exclusive Tepsi -ALT

KRS009

ABS Plastik Exclusive Karşılama Tepsi

Lifetech-ABS-Plastik-Exclusive-Karşılama-Tepsi
 • ABS PLASTİK
 • 2 ADET FİNCAN + 2 MALZEME BÖLMESİ
 • KAYMAZ SİLİKON AYAK
 • DETAY:

  Ebat: 425x225x30 mm
  Birim Ağırlık:500 gr
  Koli İçi Adet: 12
  Koli Ölçüsü: 440 x 240 x 390mm
  Hacim: 0.041 m3

Mug -290cc

*SERAMİK MALZEME   – *KENAR KIRILMA DİRENCİ

 
MUG-ALT

Otel karşılama tepsisi, otellerin yiyecek sunum kalitesi için oldukça önemli bir unsurdur. Müşterilerin bir otelden belli beklentileri vardır. Bu beklentilerden biri de yemek servisi ve restoran kalitesidir. Özellikle sunum şekli ve şıklığı oldukça önemlidir. Günümüzde şekilciliğin ve dekoratif şıklığın ön planda tutulduğu düşünülürse, otel karşılama tepsisi mutlaka kullanılmalıdır. Firmamız da bu konuda üretim ve satış yapmakta ve de pek çok ürün çeşitliliğini bünyesinde bulundurmaktadır.

Otel Karşılama Tepsisi ile Tarzınızı Yansıtın

İnsanların bir oteli tercih etmesinde; otelin standartlarının, mimarisinin, tarzının, dekorasyonun ve hizmet kalitesinin önemi büyüktür. Tatil yapmak için ya da konaklamak için bir otel seçimi yapacak olan müşteriler öncelikle otelin özelliklerine bakarlar ve o yönde bir karar verirler. Otelin kalitesi ve sunumu ne kadar iyiyse tercih edilebilirliği de o kadar yüksektir. Bu yüzden her anlamda kendi tarzınızı yaratmalı ve yansımalısınız. Bunu yaparken ise, karşılama tepsi kullanımı size yardımcı olacaktır.

Karşılama tepsi modelleri veya karşılama setleri bir otelin yiyecek sunumu için oldukça gereklidir. Çünkü sunum, her ortamda önem verilen ve insanı cezbeden bir noktadır.

Bunun dışında karşılama setleri söz konusu olduğunda pek çok farklı model ve farklı ürün bulunmaktadır. Hem tasarım olarak hem de kullanılan materyal olarak birçok çeşit firmamız tarafından üretilmekte ve satışa sunulmaktadır.

Karşılama Tepsi Modelleri ve Özellikleri

Tüm karşılama tepsisi setlerimizde 2 adet fincan bölmesi ve 2, 3, 4 ve 5 olmak üzere her bir tepsi de farklı malzeme bölmesi bulunmaktadır. İhtiyacınız doğrultusunda en uygun tepsi modellerimizi seçerek, misafirlerinize sunumlar hazırlayabilirsiniz.

Abs, melamin, plastik ve ahşap gibi malzemelerden üretilen tepsilerin; mini, standart, mega, Premium, exclusive gibi farklı boyutları bulunmaktadır. Kullanım şekli ve ihtiyaç durumuna göre uygun olan modeli seçebilir ve firmamızın satış personeline bildirebilirsiniz.

Neden Otel Karşılama Tepsisi?

Öncelikle insanların zevklerine ve memnuniyetlerine önem veren her işletme, müşteri potansiyeli konusunda bir adım öne geçmekte ve rakiplerine karşı doğru bir hamle gerçekleştirmektedir. Otel karşılama tepsileri de bu anlamda oldukça geniş bir yer kaplar. Bu tepsiler ortama daha profesyonel, daha elit ve daha klas bir görünüm verir. Bu yüzden de fazlasıyla tercih edilmektedir.

Ayrıca mekâna ve mekânda yapılan sunuma şık ve elegan bir zemin oluşturan tepsiler, kullanım ve pratiklik açısından da oldukça verimlidir.

Otel Karşılama Tepsisi Fiyatları

Otel kettle ve karşılama tepsilerin maliyetleri, üretildiği maddeye ve farklı boyutlar nedeniyle kullanılan malzeme miktarına göre değişim göstermektedir. Haliyle maliyet tutarına oranla satış tutarı da değişim göstermekte ve ortaya farklı ücret yansımaları çıkmaktadır. Bu yüzden seçeceğiniz modele göre farklı karşılama tepsisi fiyatları bulunmaktadır. Bu konuda en doğru bilgiyi almak ve karşılama tepsisi fiyatları konusunda fikir sahibi olmak istiyorsanız, firmamızın satış personelleri ile iletişime geçebilirsiniz. Aynı zaman da toptan satın almalarınıza özel indirimlerimizden faydalanacağınızı da unutmayın.