fbpx
Kozmetik Şişeler

BUKLET MALZEMELERİ

KOZMETİK ŞİŞELER

Kozmetik şişeler ürünlerimizin çeşitleri ve detaylı bilgileri sayfamızdan temin edebilirsiniz. Fiyat listesi için satış personelimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Şampuan – Duş Jeli Sıvı Renkleri

şampuan duş jeli sıvı renkleri

Saç Kremi Sıvı Renkleri

saç kremi sıvı renkleri
vücut losyonu sıvı renkleri

Kozmetik şişeler, kişinin zevkine ve tercihine bağlı olarak her ortamda kullanılabilse de özellikle otellerde yoğun olarak kullanılmaktadırlar. Otellerde, müşterilerin kişisel temizlik ve bakım ihtiyaçları için ücretsiz bir şekilde sunulan; şampuan, saç kremi, duş jeli ve benzeri ürünler bulunmaktadır. Bu ürünleri muhafaza etmek için ise küçük dekoratif şişeler kullanılır. Bu şekilde hem müşterilerin tek kullanımlık ya da birkaç kullanımlık ürünleri temin edilmiş olmakta, hem de ürünler dekoratif şişelerde sunulduğu için hoş bir görünüm sergileyip müşterilerin beğenisini kazanmaktadır. Birçok farklı türde otel ürünleri satışı yapan firmamız bu konuda da geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Kozmetik Şişeler ve Çeşitleri

Kozmetik şişeleri; farklı sekil ve figürlerde üretilir. Malzeme olarak ise, genel olarak cam veya plastik kullanılmaktadır. En çok kullanılan türü ise, otel şampuan şişesi tasarımlarıdır. Firmamız pek çok modelde tek kullanımlık şampuan şişesi satışı yapmaktadır. Ayrıca duş jeli ve saç kremi için de birçok kozmetik şişe modelimiz bulunmaktadır.

Kozmetik şişelerimiz farklı renk seçeneklerine sahiptir. Bunlar; siyah, beyaz, şeffaf, kahverengi, yeşil, mavi, mor, turuncu, fümedir.

Bunun yanında şampuan ve sıvı duş jeli için de birçok renk seçeneği mevcuttur. Bunlar; portakal, gökyüzü, güneş, zeytin, şeffaf, okyanus, buz, limon, bal ve bulut renkleridir.

Sıvı saç kremi renk seçenekleri ise, buz, okyanus, limondur.

Kozmetik Şişelerin Kullanım Alanları Nelerdir?

Kozmetik şişe modelleri, özellikle otel odalarının banyolarında bulunan kozmetik ve kişisel bakım ürünlerinin muhafazası için kullanılmaktadır. Genelde ürünler büyük boylarda uygun fiyata satın alınıp, küçük ve boş kozmetik şişeleri kullanılarak küçük porsiyonlara ayırılmaktadır. Böylece hem müşterilerin gözlerine ve zevklerine hitap edebilecek tarzda sunumlar oluşturulmakta, hem de maliyetten tasarruf sağlanmaktadır.

Bunun dışında; isteğe bağlı olarak evlerinizde, seyahat edeceğiniz zamanlar için seyahat çantanızda ve hatta günlük genel bakımınız için günlük kullandığınız çantanızda bile bu şişeleri kullanabilirsiniz. Boş kozmetik şişeleri içlerine istediğiniz ürünü doldurmanız için uygun kullanıma sahiptirler. Bu yüzden kişisel olarak da kullanılabilirler.

Kozmetik Şişe Fiyatları

Firmamız pek çok sayıda dekoratif şişe üretmekte ve satışını yapmaktadır. Bu şişelerin her biri, farklı model ve renklerde sunulmaktadır. Bu nedenle fiyatlarda değişiklik olabilmektedir. Şişe fiyatları konusunda bilgi almak için satış personelimizle iletişim kurabilirsiniz.

İnstagram: instagram.com/otelurunlericomtr