fbpx
mama sandalyeleri

Restaurant Malzemeleri

Mama Sandalyeleri

Mama Sandalyeleri otelinizin aile misafirlerinin rahatını sağlayabileceğiniz, ihtiyaç duyulan ekipmanlardır. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

RST054

Lifetech Ahşap Mama Sandalyeleri

Lifetech-Ahsap-Mama-Sandalyesi

• Ahşap malzeme
• Minderli
• Katlanabilir
• Tekerlekli

ahşap mama sandalyesi ebatlar

RST007

Plastik Mama Sandalyesi

Plastik Mama Sandalyesi

• Üç noktalı emniyet kemeri
• Korozyon ve dış etkenlerden zarar görmeyen özel tasarım ayaklar arası destek boruları
• Kaygan zeminlerde kayma ve kırılmayı önleyen ayak

plastik mama sandalyesi ebatlar

KTA007

Oda Servis Arabası

• Elektrostatik boyalı
• DKP profil iskelet
• Katlanır üst tabla
• MDF-Lam Tabla
• 2 adet frenli
• 2 adet frensiz tekerlek

oda servis arabası ebatlar

Mama sandalyeleri, bebeklerin ilk 6 ay anne sütü ile beslendikten sonra, ek gıdaya geçiş döneminde kullandıkları korumalı bebek sandalyeleridir. Bu sandalyelerin, bebeklerin yemek yeme alışkanlıklarını oluşturmada ve hem bebeğin hem de annenin rahat bir şekilde oturup yemek yiyebilmesinde büyük rolü vardır. Ayrıca mama sandalyeleri; yemek yeme zamanı dışında da bebeklerin oturup oynayabileceği, keyifli zaman geçirebileceği bir oyun aracı olarak kullanılabilmektedir.

Tüm bunlar göz önünde bulundurulduğunda; herhangi bir otele aile olarak giden insanlar, otel içerisinde mama sandalyesi arayışına girecek ve hem beklerinin hem de kendilerinin rahatı için bu ürünü talep edeceklerdir. Otellerde mama sandalyesi hizmeti küçük bir detay gibi görünse de, bebeği ile tatil yapan aileler için oldukça önemlidir. Bu yüzden; müşterileri memnuniyetine önem veren işletmelerin bu ürünü sunması gerekir.

Mama Sandalyeleri Çeşitleri ve Özellikleri

Bebeklerin beslenmesi amacıyla üretilen bu sandalyelerin, pek çok farklı çeşidi ve modeli bulunmaktadır. Basit kullanımlı sade mama sandalyelerinin yanı sıra; farklı özelliklere ve fonksiyonlara sahip, kolay kullanım acısından farklı işlevler sunan birçok sandalye çeşidi ve modeli piyasaya sürülmektedir.

Genel olarak ise; koruma kemerli, kaymaz ayak yapılı, tekerlekli ve katlanabilir özellikli mama sandalyesi modelleri üretilmektedir.

Materyal konusunda da farklı maddeler kullanılmakta ve genelde ahşap veya plastik malzemelerden üretim yapılmaktadır. Bunun yanında; sade ve amacına uygun sandalyeler üretildiği gibi, farklı aktiviteleri bünyesinde bulunduran çok yönlü bebek besleme sandalyeleri de çokça üretilmektedir.

Kullanım şekli düşünüldüğünde; yine farklı ürün çeşitleri ve modelleri söz konusu olmakta ve farklı tercihler yapılmaktadır. Örneğin; evde ve dışarıda kişisel kullanım için çok fonksiyonlu ve kolay kullanım sağlayan ürünler tercih edilirken, işletme hizmeti olarak sunulan bebek besleme sandalyeleri, sade ve kullanışlı modeller olabiliyor. Bizim satışını yaptığımız bebek mama sandalyesi modelleri ise; hem evde ve dışarıda kişisel kullanım için, hem de otel, kafe, restoran gibi işletme hizmetleri için oldukça uygundur.

Özellikle aile konaklamasına uygun otellerde; otel hizmetleri adı altında sunulması gereken ürünlerden biri, mutlaka bebek mama sandalyesi olmalıdır. Bu yüzden; otel ürünleri satışı yapan firmamızın sunduğu ürünler de tam olarak bu hizmete uygun olarak üretilmiş otel kullanımına yönelik tasarlanmıştır.

Mama sandalyeleri modellerimiz şu şekildedir;

Lifetech Ahşap Mama Sandalyesi modelimiz; adı üzerinde ahşap malzemeden üretilmiştir. Minderli tasarımıyla bebeklerin konforunu ön planda tutan bu ürün aynı zamanda tekerlekli ve katlanabilir yapıdadır. Güvenlik için ise, koruma kemeri bulunmaktadır.

Ebat ölçüsü; 1030×705×440 mm iken, birim ağırlığı 5 kg’dır.

Plastik Mama Sandalyesi modelimiz ise üç noktalı güvenlik kemerinin yanında; korozyon ve dış etkenlerden zarar görmeyen özel tasarım ayaklar arası destek borularına ve kaygan yüzeylerde kaymayı ve kırılmayı önleyen ayak yapılarına sahiptir.

Ebat ölçüsü; 930×450×580, birim ağırlığı ise 3 kg’dır.

Oda servisi için kullanılan Oda Servis Arabası modelimiz ise; elektrostatik boya, DKP profil iskelet, katlanır üst tabla, MDF-Lam Tabla ve 2 adet frenli, 2 adet frensiz tekerlek gibi özelliklere sahiptir. Birim ağırlığı ise, 16’dır.

Mama Sandalyeleri Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bebek mama sandalyesi seçerken öncelikli olarak bebeğin yaşı, fiziksel özellikleri ve hareketlilik seviyesi göz önünde bulundurulmalıdır. Bunun yanında güvenlik önlemlerinin doğru bir şekilde tasarlanmış olmasına ve teknik özelliklerinin kullanılacak alana uygun olmasına özen gösterilmelidir.

Kullanım açısından hem bebek hem de ebeveyn tarafından kullanışlı ve konforlu olmalıdır. Ortopedik olarak bebeğin rahat edebileceği bir tasarıma sahip olmalıdır. Ayrıca zeminde kaymayan ve tekerlekli bir yapıda olması da ebeveyn acısından doğru bir tercih olacaktır.

Otellerde İstenilen Noktaya Taşınabilme Kolaylığı

Otellerde kullanılan bebek besleme sandalyeleri, çocuklu aileler için fazlasıyla kolaylık sağlamaktadır. Bebekleriyle birlikte tatil keyfi yaşamak isteyen ebeveynler, yemek esnasında bebeklerini istedikleri alana taşırken özellikle tekerlekli olan sandalye modelleri büyük avantaj sağlamaktadır. Bebek besleme sandalyeleri her anlamda bebek bakımına olumlu yönde katkı ve kolaylık sağlamaktadır.

Mama Sandalyesi Kullanımı

Bebek besleme sandalyeleri, genellikle 3-4 yaşa kadar kullanılmakta ve sonrasında çocuk genel yemek yeme alışkanlıklarını edinme aşamasına geçer. Ayrıca ilk 6 ay sandalye kullanımı önerilmemektedir. Bebek bedeni, ilk aylarda fazla hassas olmasının yanında kemik yapıları da bozulmaya çok müsaittir. Bu nedenle direkt olarak oturtturulmamalıdır. Oturma eylemi sakıncalı olduğundan, sandalye kullanmakta fazlasıyla sakıncalıdır. Kullanıldığı takdirde ise; bebeğin fiziksel yapısı bozulabilir ve ilerleyen zamanlarda ciddi sağlık problemleri ile karşılaşabilir.

4 yaş sonrasında ise çocuğun yemek yeme alışkanlıklarını şekillendirmek ve sandalye bağımlılığının önüne geçmek adına kullanılmaması gerekmektedir.

Ayrıca tekerlekli modellerde; çocuk kendisi de hareket ettirebilecek yaşta ise, gözlem altında tutmak oldukça önemlidir.

Mama Sandalyesi Fiyatları

Birçok farklı materyalde ve özellikte sandalye modelleri söz konusu olduğundan, fiyatları da farklılıklar içermektedir. Bebek besleme sandalyeleri fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak için, satış ekibimizle iletişime geçebilir ve kalite standartlarımız ile en iyi deneyimi yaşayabilirsiniz.

İnstagram: instagram.com/otelurunlericomtr