fbpx
Otel Halısı

ODA İÇİ EKİPMANLAR

OTEL HALISI

Otel halısı fiyatları ve modellerimiz ile ilgili bilgi almak için satış personelimizle iletişime geçebilirsiniz. Otellerinize birbirinden kaliteli otel halılarına sahip olun.

KALİTELİ OTEL HALILARI

Otel Halısı

Otel halısı otelin giriş kısmından başlayarak koridorlarda, odalarda, lobide ve diğer alanlarda kullanılmak üzere üretilen halılardır. Başka deyişle; duvardan duvara halı da denilebilir.

Firmamızın da farklı renk ve modellerde satışını yaptığı bu halılar, otel içi kullanım için oldukça önemlidir. Birçok kişi için günlük yaşam alanı olarak kullanılan oteller, kişisel ihtiyaçlara ve ev ortamına uygun olarak tasarlanmakta ve otel halıları, bu durumu mümkün hale getiren unsurlar arasında bulunmaktadır.

Bunun dışında bu halılar sadece otellerde değil; düğün salonu, okul, restoran ve hastane gibi geniş alanlarda da kullanılmaktadır.

Otel Halısı Çeşitleri

Günümüzde, otellerde kullanılan 4 farklı otel halısı çeşidi bulunmaktadır.

Bunlar; Axminster Halı, Wilton Halı, Halıfleks ve %100 Yün Halıdır. Otelin mimarisine, tarzına ve oteldeki kullanım alanına göre faklı tercihler yapılabilmektedir. Her otel halı modeli kendine uygun alanlarda kullanıldığında, fazlasıyla şık ve asil bir görünüme kavuşmaktadır.

Otel Halıları Nasıl Olmalıdır?

 

Otel halısı seçerken dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır. Günümüzde pek çok otel halıları modeli üretilmekte ve üretim aşamasında farklı özellikler gözetilmektedir.

Bu özellikler şunlardır;

  • Bir yangın söz konusu olduğunda; yangının geniş alanlara yayılmasına engel olmak amacıyla, alev almaz yapıda üretilmelidir.
  • Büyük alanlarda ve uzun vadede kullanılacağından, renk solmalarına karşı dayanıklı olmalı ve renk canlılığını korumalıdır.
  • Sürekli kullanım söz konusu olduğundan, kir ve toz tutmaz, çabuk kirlenmez bir yapıda olmalıdır.
  • Nem tutmayan yapıda olmalı ve kullanıldığı alanda rutubet barındırmayan bir zemin oluşumuna yardımcı olmalıdır.
  • Zemine dayanıklı olmalıdır. Üzerine basıldığında veya üzerine mobilya ya da herhangi bir eşya yerleştirildiğinde, halının ezilmemesi ve deforme olmaması gerekir.
  • Anti alerjik yapıda olmalıdır. İnsan sağlığı açısından hiçbir olumsuz etkisi bulunmamalıdır.
  • Sertifikalı olmalıdır. Otel halılarının dünya standartlarında mevcut sertifikaya sahip olması gerekir.

Firmamız, tüm bu özellikler konusunda son derece titiz davranmakta ve sizlere en kaliteli ürünleri sunmaktadır.

Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Otel halıları, duvardan duvara kullanıma uygun bir şekilde tasarlanıp, uygun boyutlarda üretildiği için maliyet konusunda büyük avantaj sağlar. Bununla birlikte yine duvardan duvara boyutlandırıldığı için, parça parça halı kullanmanın verdiği çirkin görüntünün yerini tek parça, pürüzsüz ve estetik bir görüntü alır. Böylece daha elit ve şık bir ortam oluşmuş olur.

Duvardan duvara halılarımız, kullanım acısından da oldukça kullanışlı ve pratiktirler. Tek parça halinde geniş alanların kaplanmasında ideal bir ürün olarak kullanılırlar.

Ayrıca otel halılarımızın temizliği de oldukça kolay ve pratiktir. Bu yönden de fazlasıyla tercih edilmektedir.

Otel Halısı Fiyatları

Fiyatlar, kullanım alanının ölçülerine ve ihtiyaç türüne göre değişiklik göstermektedir. Halıların türü, modeli ve kalitesine göre metrekare fiyatları bulunmakta ve alacağınız boyuta göre belirli ücret belirlenmektedir. En kaliteli ve zarif modellerimiz için satış ekibimizle iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz.

Bizi sosyal medyadan instagram.com/otelurunlericomtr/ takip etmeyi unutmayınız: