fbpx
Otel Perdeleri

ODA İÇİ EKİPMANLAR

OTEL PERDELERİ

Otel perdeleri modelleri ve fiyat için personelimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

KALİTELİ OTEL PERDELERİ MODELLERİ

Otel Perdesi Modelleri

Otel perdeleri, bir otel odasının tasarımı için oldukça önemlidir. Perdeler; genel ihtiyaç olarak kullanılmasının yanında, görsel olarak da dekorasyonun en gerekli parçasıdır ve odadaki mobilyalar ile uyumlu bir seçim yapıldığında mükemmel bir sonuç ortaya çıkar. Ayrıca otel perde sistemleri konfor olarak da pek çok kişinin tercihidir. Birçok farklı seçeneği olan otel perde modelleri, firmamız tarafından özenle üretilmektedir.

 

Otel Perdeleri Modelleri

Firmamız pek çok farklı renk ve modelde otel perdeleri üretmekte ve satışını yapmaktadır. Kişisel tercihler göz önünde bulundurularak ince, kalın, düz, desenli olacak şekilde farklı otel perde modelleri üretilebilmektedir. Tasarım olarak ise, her zevke ve ihtiyaca uygun model seçeneklerimiz bulunmaktadır. Bunun dışında; kullanım kolaylığı açısından düşünüldüğünde, pek çok kişi rustik perdeleri tercih etmektedir. Halkayla takılan perdeler olarak bilinen bu otel perde modeli, günümüzde en çok rağbet gören otel perde modeli olmaktadır.

Rustik perdeler, rustik borusu kullanımı ve halka yardımı aracılığıyla, korniş gerekmeksizin tül ve perdelerin takılabilmesine olanak tanır. Görünüm olarak da oldukça şık ve elegan bir görüntü sağlar. Bulunduğu ortama göre spor ya da şık birer duruş sergileyebilir. Böylelikle hem kullanım kolaylığı açısından hem de dekorasyona kattığı mükemmeliyetçilik açısından çokça tercih edilmektedir.

Otel Perde Seçilirken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Perdeler, otel odalarında kullanılan vazgeçilmez tekstil ürünlerinden biridir. Hem dekorasyonun bir parçası olarak hem de ihtiyaç dahilinde kullanılmaktadır. Odanın tasarımı ve dekorasyonu konusunda tamamlayıcı bir özelliğe sahip olan otel perde sistemleri, aynı zamanda odanın ve odada kalacak olan müşterilerin mahremiyeti konusunda da son derece önemli bir konumdadır. Dolayısıyla her odada mutlaka bulunmak zorundadır ve oda dekorasyonuna uygun olmasının yanında, ihtiyaçları da karşılaması gerekmektedir. Bu yüzden otel odaları için perde seçimi yapılırken, kalın otel perdesi olmasına yada inceyse bile içeriyi göstermeyen bir kumaştan üretilmiş olmasına dikkat edilmelidir. Kalın otel perdesi, müşterilerin rahat hissedebilmesi için önemlidir.

Sürekli ve uzun vadede kullanılacak olan otel odası perdeleri; renk solmalarına, kumaş çekmelerine ve güneş ışınlarına karşı dayanıklı bir yapıda ve kaliteli kumaşlar kullanılarak üretilmelidir. Perde seçimi yaparken bu hususlara da dikkat etmelisiniz.

Biz tüm bu detaylara oldukça dikkat ediyoruz. Firmamız ürünleri, her türlü kalite kontrollerinden geçmekte ve en iyi şartlarda üretim gerçekleştirilmektedir.

Ürünlerimiz konusunda özen gösterdiğimiz  başka durum ise, yangın ihtimaline karşı dayanıklı kumaş kullanımıdır. Yanmaz özellikte ve ateşe karşı korunaklı yapıda kumaşlar kullanarak bu konuda da önlem alıyoruz.

Otel Perdeleri Fiyatları

Farklı kumaş ve modellerde üretilen otel perdelerinin fiyatları da istenen model ve özellikler doğrultusunda değişiklik gösterebilmektedir. Ayrıca perdenin kullanılacağı pencere şekli ve boyutu, perde boyutunu ve ölçüsünü etkileyeceğinden; kumaş kullanımına göre de fiyat değişiklikleri oluşabilmektedir. Otel perdesi fiyatları konusunda doğru bilgiye ulaşabilmek için, satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Sosyal medya hesaplarımızdan (instagram instagram.com/otelurunlericomtr ) bizi takip etmeyi ihmal etmeyin.