fbpx
Otel Sabunu

BUKLET MALZEMELERİ

OTEL SABUNU

Otel sabunu, otel ürünleri içerisinde hijyen denildiğinde ilk akla gelen temizlik ürünü olan otel sabunları banyoların vazgeçilmez ürünleridir. Kurum markasını yansıtan tasarımlarla firmaya özel üretilebilen otel sabunları için firmamızla iletişime geçebilir, şekli, kokusu ve kalitesi ile Avrupa standartlarında ürünler satın alabilirsiniz.

Yuvarlak Otel Sabunu

Yuvarlak Sabun
YUVARLAK SABUN-ALT

Dikdörtgen Sabun

Kare Dikdörtgen Sabun
DİKDÖRTGEN SABUN-ALT

Tırtıklı Otel Sabun

Tırtıklı Sabun
TIRTIKLI SABUN-ALT

Hamam-SPA Sabun

Hamam SPA Sabun
HAMAM SABUN -ALT

Baskılı Standard Flowpack Sabunu

Standard Flowpack Sabun
baskılı standart flowpack sabun

Baskılı Kraft Flowpack Sabun

Kraft Flowpack Sabun
baskılı kraft flowpack sabun

Baskılı Buzlu Flowpack Sabunu

Buzlu Flowpack Sabun
baskılı buzlu flowpack sabun
Baskılı Şeffaf Flowpack Sabun
Şeffaf FlowPack Sabun
baskılı şeffaf flowpack sabun
Baskılı Standart Kutulu Sabunu
baskılı standart kutulu sabun
STANDART BASKILI KUTU SABUN-ALT
Baskılı Kraft Kutulu Sabunu
baskılı kraft kutulu sabun
BASKILI KRAFT SABUN-ALT
Baskılı Opak Pile Sargılı Sabun
Baskılı Opak Pile Sargılı Sabun
baskılı opak pile sargılı sabun
Baskılı Şeffaf Pile Sargılı Sabunu
Baskılı Şefaf Pile Sargılı Sabun
baskılı şeffaf pile sargılı sabun

Siz değerli müşterimize memnun etmek adına çalışıyoruz. Ürünlerimize toptan satışlarımız mevcuttur. Satış personelimizde detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız 2011 yılından bu güne, otel buklet malzemeleri alanında sektörüne öncü ve yol gösterici olmuştur. Sabunlarımızın kalitesini garanti ediyoruz.

Her ihtiyaca özel otel sabunları

Farklı gramajlarda üretilen otel sabunları istenen miktarlarda özel olarak üretilmekte olup zamanında teslim edilir. Logolu, logosuz otel sabunu çeşitleri ile firmamız aradığınız ürünleri en hesaplı fiyatlarla bulacağınız kurumsal bir firmadır.

Otel sabunu deyip geçmeyin

Reklam aracı olarak da kullanılan otel sabunları müşteriler için son derece önemli temizlik ürünleridir. Firma saygınlığına yakışır temizlik ürünleri ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlayabilir, reklamınızı en etkili şekilde yaparak takdir kazanabilirsiniz. İster standart ister firmaya özel otel sabunlarını en hesaplı fiyatlarla satın almak için doğru adrestesiniz.

Mini otel sabunları

Mini sabun en tercih edilen ürünlerimizdendir. Otel, motel, pansiyon, spa merkezi ve güzellik merkezleri için üretilen otel sabunlarımız kalitesi ile göz dolduran ürünler olarak tercih edilmektedir. El değmeden ve sağlığa uygun malzemelerden üretilen sabunları konuklarınız gönül rahatlığı ile kullanacak, kalitesinden memnun kalan müşteriler olarak katma değer sağlayacaktır. Farklı gramajlarda ve miktarlarda kaliteli ambalajları ile dikkati çeken otel sabunlarını sipariş etmek için firmamızı arayabilir, web sitesi iletişim menüsünden bize mesajınızı geçebilirsiniz. Siparişleriniz en uygun ödeme koşulları ve en hesaplı fiyatlarla verilen adrese zamanında teslim edilecektir.

***

TAVSİYEMİZ: Havlu otel terliği (https://www.otelurunleri.com.tr/otel-terligi/) bu yılın en çok satışını yaptığımız ürünlerimizdendir. İsterseniz ürünümüzü linke tıklayarak inceleyebilirsiniz.