fbpx
Otel Tekstili

ODA İÇİ EKİPMANLARI

Otel Tekstili

Otel tekstili ürünlerimiz, uzun ömürlü ve konforlu olarak tasarlanmıştır.  Fiyatları ile ilgili bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz. İhtiyacınız olan nevresim takımlarını belirlemeniz yeterlidir.

VENUCE Yorgan Microfiber

Yorgan Microfiber
YORGAN -ALT
VENUCE Silikon Yastık
Silikon Yastık
VENUCE Silikon Yastık -ALT

VENUCE Yastık Alezi

Yastık Alezi
 

VENUCE Yastık Kılıfı

Yastık Kılıfı
VENUCE Yastık Kılıfı -ALT
VENUCE Nevresim
Nevresim
NEVRESİM -ALT
VENUCE Çarşaf
Çarşaf
ÇARŞAF-ALT

VENUCE Pike

Pike
PİKE-ALT

VENUCE El Otel Havlusu

El Havlusu
EL HAVLUSU -ALT

VENUCE Banyo Otel Havlusu

Banyo Havlusu
BANYO HAVLUSU-ALT

VENUCE Ayak Otel Havlusu

Ayak Havlusu
AYAK HAVLUSU-ALT

TKS011

VENUCE Bornoz

Bornoz
  • 1.100 gr XL
Bornoz 002

TKS012

VENUCE Peştemal

Peştemal
  • 70 x 160 cm / 250 gr.

TKS052

VENUCE Plaj Havlusu

Venuce Plaj Havlusu
  • 90 x 150 cm / 600 gr.

TKS055

VENUCE SPA Havlusu

Venuce SPA Havlu
  • 90 X 150 cm | 600 gr

TKS065

VENUCE Tıraş Havlusu

Venuce Tiras Havlusu
  • 30 X 30 cm | 40 gr

Sıvı Geçirmez Alez

Sıvı Geçirmez Alez
otel tipi sıvı geçirmez alez ebatlar

ÖZELLİK DETAY

Otel tekstili; otellerin, pansiyonların ve tüm konaklama alanlarının olmazsa olmazıdır. Barınma gereksiniminin bir zorunluluğu olarak kullanılmasının yanında; insanların kişisel ihtiyaç ve temizliğe verdikleri önem dolayısıyla otel müşterilerinin memnuniyeti açısından da oldukça önemlidir.

Otel tekstili, otelin kalitesinin ve hijyen kapasitesinin bir göstergesi olarak da görülür. Her insan, kalacağı otel odasının temiz ve eksiksiz olmasını ister. Bu yüzden otel tekstil ürünleri, her otel için vazgeçilmez ürünlerdir. Firmamız ise bu ürünleri, en kaliteli ve hesaplı şekilde satışa sunmaktayız.

Oteliniz İçin İhtiyaç Duyduğunuz Otel Tekstili Ürünleri

Otel odalarını evleri gibi hissetmekten hoşlanan insanlar, ihtiyaç duydukları tekstil ürünleri konusunda hassas davranırlar. Bu yüzden otellerde bulunması gereken pek çok tekstil ürünü ürünlerdir.

Bunlar; el havlusu, banyo, havlusu, ayak havlusu, bornoz, peştamal, su geçirmez alez, yastık alezi, yastık kılıfı, mikrofiber yorgan, pike,  silikon yastık, çarşaf ve nevresim gibi ürünlerdir.

Tüm bu otel tekstili ürünleri, otel odalarında bulunması gereken ihtiyaçlardır. Firmamız ise her birini farklı boyut ve özelliklerde satışa sunmaktadır.

Otel Tekstil Ürünleri

Otel El Havlusu: El havluları, insanların ellerini kutlamak için kullandıkları havlulardır. Otel havlu çeşitleri arasında da en gerekli olanlardan biridir. Firmamız 225,250 ve 300 gr olarak 3 farklı Venüs el havlusu satışı yapmaktadır. Bu havlular kumaş kalitesi ve dokuları sebebiyle de oldukça kullanışlıdır.

Banyo Otel Havlusu Tekstili: Venüs banyo havlularımız oldukça yumuşak ve kaliteli kumaşlara sahiptir. Hiçbir şekilde tahriş edici bir etkileri bulunmamaktadır. Firmamızca; 3 farklı ölçü ve boyutta satışı yapılmaktadır.

70×140 cm / 500 gr

90×10 cm / 600  gr

90×150 cm / 800 gr

Ayak Otel Havlusu: Ayak havlusu da yine otel havlusu çeşitleri arasındadır. Otel banyolarında bulunması gereken havlu türlerinden biridir. Otel ürünleri satışı yapan firmamızın sunduğu 3 adet ayak havlusu bulunmaktadır. Bunlar; 190, 250, 300 gr gibi farklılıklar göstermektedir.

Bornoz: Bornoz, her otel odası banyosunda olması gereken bir diğer tekstil ürünüdür. Genelde her beden ölçüsüne uyum sağlayabilmesi açısından büyük beden bornozlar kullanılır. 1100 gr ağırlığında ve XL bedeninde olan Venüs bornoz modelimiz her bedene uyum sağlayabilecek tasarıma sahiptir.

Peştamal: Geleneksel bir hava yakalamak isteyen konseptlerde peştamal kullanımı da karşımıza çıkabiliyor. Bu durumda 70×160 boyutunda ve 250 gr ağırlığında olan Venüs peştamal modelimizi tercih edebilirsiniz.

Sıvı Geçirmez Alez: Yatak üzerindeki herhangi bir ıslaklığı engellemek için kullanılır. Otel odalarında kullanılan tekstil ürünlerinden biri olarak; farklı boyutlarda satışa sunduğumuz bir üründür. 80×190, 90×190, 100×190, 140×200, 150×200, 160×200 ve 180×200 cm ebatlarında modellerimiz mevcuttur.

Yastık Alezi: Aynı şekilde yastık için de nemden ve ıslaklıktan koruyan alezler kullanılabilir. 50×70 cm boyutundaki Venüs yastık alezi oldukça kullanışlıdır.

Yastık Kılıfı: Uyku kalitesini ve insan rahatlığını oldukça etkileyen yastıklara kılıf kullanımı zorunlu olduğundan, bu ürün de otel odalarının olmazsa olmazıdır. Kaliteli ve yumuşak dokulu kumaşları ile memnun kalacağınız yastık kılıfları için firmamızı tercih edebilirsiniz.

Microfiber Yorgan: Uyku kalitesini fazlaca etkileyen bir diğer otel tekstili ürünü de yorgandır. Mikrofiber yapıda olması da ayrıca önemlidir. Konaklama söz konusu olduğunda yorgan zorunlu bir üründür.

2 adet tek kişilik, 2 adet çift kişilik olmak üzere 4 farklı yorgan tekstili modelimiz bulunmaktadır.

Bunlar şu şekildedir;

155×215 cm tek kişilik 300 gr

155×215 cm tek kişilik 400 gr

195×215 cm çift kişilik 300 gr

195×215 cm çift kişilik 400 gr

Pike: Otellerde kullanılan tekstil ürünleri düşünüldüğünde; otel pikeleri ilk akla gelenler arasındadır. Konaklama alanlarında en gerekli eşyalar uyku için gerekli olanlardır. Otel pikeleri de bunlardan biridir. Tek kişilik ve çift kişilik olmak üzere iki modelimiz mevcuttur.

160×240 cm, 900 gr olan tek kişilik pike ve 200×240 cm, 1200 gr olan çift kişilik pike modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Silikon Yastık: Her otel odasında olması gereken bir tekstil ürünüdür. Rahat ve konforlu olması çok önemlidir. Bu yüzden seçerken dikkatli olunmalıdır. 850 ve 1000 gr ağırlığında, boncuk silikondan üretilen yaptıklarımız; oldukça kaliteli ve rahat bir uyku konforu sunar.

Çarşaf: Farklı kumaş yapıları ve farklı boyutları ile otel çarşafları da oteller için zorunlu kategorisindedir. Otel çarşaf takımı olarak da satışı yapılmaktadır. Tek ve çift kişilik olmak üzere pamuklu ya da saten kumaşlardan elde edilebilirler. 180×280 ve 280×280 cm ebatlarındaki modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Otel Nevresim: Son olarak otel nevresim takımı da oteller için zorunlu bir üründür. Tine tek ve çift kişilik modelleri bulunmaktadır ve pamuklu ya da saten modelleri mevcuttur. 160×230 ve 200×230 cm boyutundaki modelleri firmamız tarafından satışa sunulmaktadır.

Otel Tekstili Ürünleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle kumaş yapısına dikkat edilmelidir. Kumaşlar sağlık kurallarına uygun şartlarda ve yumuşak dokularda olmalıdır. Sonrasında boyutları önemlidir. Kullanılacak alana ve kişi sayısına dikkat edilerek seçim yapılmalıdır. Bunun dışında ürünün sağladığı konfor da bir otel için oldukça önemlidir. Ayrıca otel tekstili kullanımı; sürekli ve yoğun bir kullanım şekli olduğundan dayanıklı ve uzun ömürlü ürünler tercih edilmelidir.

Otel Nevresim Temizliğinde Dikkat Edilmesi Gereken Durumlar

Kumaşın dokusunu bozmayacak şekilde, kumaşa uygun deterjan kullanılmalıdır. Yine kumaşın dokusuna uygun sıcaklık ayarlanmalı ve uygun derecede yıkanmalıdır. Böylece daha uzun ömürlü bir kullanım olacaktır.

En Hesaplı Otel Tekstili Fiyatları

Günümüzde piyasa fiyatları sürekli olarak iniş çıkış halindedir. Firmamız ise, sizin için en hesaplı fiyatları sunmaktadır. Otel tekstili ürünleri fiyatları konusunda bilgi almak için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

***

Özellikle otel odalarının olmazsa olmaz ürünü olan otel tipi minibar (https://www.otelurunleri.com.tr/otel-tipi-minibar/) çeşitlerimize ilgili linkten ulaşabilirsiniz. Satın almak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz. Mutlaka instagram (https://www.instagram.com/otelurunlericomtr/) hesabımızdan bizi takip edin. En yeni ürünlerimizden haberdar olun.