fbpx
Otel Tipi Kasa

ODA İÇİ EKİPMANLAR

Otel Tipi Kasa

Otel tipi kasa ürünleri: Para, pasaport, kredi kartı, çek, senet gibi kıymetli evrakların, takıların veya başkasının eline geçmesi istenmeyen telefon, laptop gibi kişisel eşyaların tatil boyunca muhafazası son derece önemlidir.

KSL 001

LAPTOP KASA

 • 4 - 6 HANELİ KULLANICI ŞİFRESİ BELİRLEME
 • MASTER ŞİFRE İLE AÇILABİLME ÖZELLİĞİ
 • CEU CİHAZI İLE AÇILABİLME ÖZELLİĞİ
 • YAPILAN SON 100 AÇMA/KAPAMA DÖKÜMÜ
 • ELEKTROSTATİK TOZ BOYALI
 • DİZÜSTÜ BİLGİSAYAR İÇİNDE SAKLANABİLİR.
 • DETAY:

  Ebat : 400x440x220 mm
  Montaj : Mobilya içine dübelle
  Renk : Siyah / Krem
  Ağırlık : 10 kg.

  Koli İçi Adet: 1
  Koli Ölçüsü: 420 x460x240 mm
  Hacim: 0,046 m3

KSL 002

STANDART KASA

 • 4 - 6 HANELİ KULLANICI ŞİFRESİ BELİRLEME
 • MASTER ŞİFRE İLE AÇILABİLME ÖZELLİĞİ
 • CEU CİHAZI İLE AÇILABİLME ÖZELLİĞİ
 • YAPILAN SON 100 AÇMA/KAPAMA DÖKÜMÜ
 • ELEKTROSTATİK TOZ BOYALI
 • DETAY:

  Ebat: 360 x300 x220 mm
  Montaj : Mobilya içine dübelle
  Renk : Siyah / Krem
  Ağırlık : 7 kg.

  Koli İçi Adet: 1
  Koli Ölçüsü: 380 x320 x240 mm
  Hacim: 0,029 m3

KSL 005 CK

ÇEKMECE KASA

 • ÇEKMECE İÇİNE MONTE EDİLEBİLME VE AMORTİSÖRLÜ KAPAK
 • 4-6 HANELİ KULLANICI ŞİFRESİ
 • SERVO MOTOR SAYESİNDE DÜŞÜK PİL TÜKETİMİ
 • YAPILAN SON 100 AÇMA/KAPAMA DÖKÜMÜ
 • NİKEL KAPLI BOLT SİSTEMİ
 • 6 HANELİ MASTER KOD İLE AÇMA İMKANI
 • ELEKTROSTATİK TOZ BOYA
 • DETAY:

  Ebat : 400x360x150 mm
  Montaj : Mobilya içine dübelle
  Ağırlık : 12 kg.

KSL 005

EL TERMİNALİ

 
 • ACİL DURUMLARDA KİLİTLERİ AÇABİLME
 • KİLİT KODLARINI VE ZAMAN TABLOSUNU AYARLAMA
 • KİLİTLERDEN VE DUVAR OKUYUCULARINDAN SON AÇILIŞ RAPORLARINI ALMA
 • YAPILAN SON 100 AÇMA/KAPAMA DÖKÜMÜ
 • DETAY:

  Ebat : 100x25x185 mm
  Ağırlık : 247 gr

Otel tipi kasa, otellerde müşterilerin para, kredi kartı, çek, senet, pasaport, önemli evrak, mücevher, telefon, laptop vb. değerli eşyalarını koyabilmeleri için kullanılan önemli bir muhafaza aracıdır. İnsanlar tatil yapmak ya da konaklamak istedikleri mekânda, her anlamda güvende olmak ve kafaları rahat bir şekilde zaman geçirmek isterler. Bu yüzden otel kasası her otelde kullanılması gereken bir üründür. Firmamız ise, tüm otellerde güvenle kullanılabilecek otel kasası modelleri sunmaktadır.

Otel Tipi Kasa Modelleri ve Teknik Özellikleri

Otel tipi kasalar genel olarak çelikten üretilirler. Bunun sebebi güvenli ve dayanıklı olmasıdır. Ayrıca şifre özellikli,  tuşlu ve LCD ekranlıdırlar. Otel tipi çelik kasa modelleri, pek çok güvenlik donanımı, dayanıklılık desteği ve teknolojik yeniliklerle donatılmaktadır.

Pek çok farklı modelde otel tipi çelik kasa bulunmaktadır. Bunlardan bazıları mobilya içerisine monte edilebilen modeller, bazıları ise duvara monte edilebilen modellerdir. Kişisel tercihlere ve kullanım alanlarına göre tercihler yapılmalı ve doğru model seçilmelidir.

Firmamızın satışını yaptığı iki farklı modelde otel tipi kasa bulunmaktadır.

Laptop kasa modelimiz ve ; 4-6 haneli şifre, master şifre ile açılabilme, CEU cihazı ile açılabilme, son 100 açma ve kapatma bilgisi dökümü, elektrostatik toz boyası ve dizüstü bilgisayar bölmesi özelliklerine sahiptir.

Standart kasa modelimizde ise tek fark laptop bölmesinin bulunmamasıdır. Bunun dışında ölçüleri ve ağırlıkları da farklıdır.

Kurulumu ise, dübel kullanılarak mobilya içene yerleştirilmesiyle gerçekleşmektedir. Siyah ve krem rengi seçeneklerimiz mevcuttur.

Otel Kasa Ölçüleri

 İstek ve ihtiyaçlar doğrultusunda farklı boyutlar ve tasarımlar söz konusu olabilse de, genel anlamda ortalama ölçüler kullanılmaktadır. Otellerde kullanım için firmamızın satışa sunduğu; 420×460×240 koli ölçüsünde,0,046 m³ hacminde, 10 kg ağırlığında olan laptop kasa modelimiz ve 380×320×240 koli ölçülerinde, 0,029 m³ hacminde ve 11 kg ağırlığında standart kasa modelimiz uygundur.

Otel Para Kasası Dayanıklılıkları ve Ağırlıkları

Otel para kasası modellerimiz oldukça kaliteli ve dayanıklıdır. Çelik malzemeleri ve darbelere karşı korunaklı yapılarıyla son derece sağlam ve uzun vadede kullanıma uygundurlar. Özellikle gövde kısımları, dışarıdan gelecek olan her türlü darbeye karşı hazırlıklı olarak tasarlanmıştır. Firmamız her yönden kullanışlı kaliteli ve dayanıklı ürünler üretmektedir. Ürünlerimizin ağırlığı ise, taşıma kolaylığı da sağlayacak şekilde 10 ve 11 kg olarak tasarlanmıştır.

Otel Tipi Kasaların Kullanım Alanları Nelerdir?

Her ne kadar otel oda kasası olarak anılsa da oteller dışında pek çok alanda kullanılabilirler. Otellerde,  pansiyonlarda, evlerde, ofislerde, iş yerlerinde, bankalarda, devlet dairelerinde ve ihtiyaç duyulduğu taktirde her yerde kullanıma uygundurlar. Güvende olması ve saklanması gereken eşyalarınız için, her alanda bu kasaları kullanabilirsiniz. Özellikle ofis ve iş yerlerinde bulunan önemli dosya ve evraklarınızı bu kasalarda muhafaza edebilirsiniz. Yine devlet dairelerinde para ve evrak muhafazası için kullanılırken, bankalarda da aynı amaçla kullanılmaktadır.

Otel Tipi Kasa Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Şifreli çelik kasa kullanmanın birçok avantajı mevcuttur. Öncelikle paranızın ve değerli eşyalarınızın güvende olması açısından, bu kasalar büyük bir öneme sahiptir. Böylece aklınız para ve eşyalarınızda kalmayacak ve siz verimli vakit geçirebileceksiniz. Bunun yanında Telefon ve laptop gibi elektronik eşyalarınız için de bu kasaları kullanabilirsiniz.

Bulunduğunuz ortama çok kolay bir şekilde yerleştirilebilen bu otel oda kasası modelleri, oldukça kullanışlıdır. Mobilya içine ya da duvara monte edildiklerinden ekstra bir yar kaplamazlar.

Yerini değiştirmek istediğinizde ise, taşınmaları kolaydır. Ultra bir ağırlık söz konusu değildir.

Otel Kasası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Öncelikle kalitesine dikkat edilmelidir. Amaç güvenlik olduğundan sağlamlığı ve şifre güvenliği oldukça önemlidir. Bunun dışında bulunduğunuz ortama ve kullanım amacınıza uygun bir model seçmeye özen göstermelisiniz. Örneğin; standart bir model alarak tasarlanan kasalarda, laptop saklayamazsınız. Ayrıca ev ortamında kullanacağınız kasa ile iş veya kurum ve kuruluş alanlarında kullanacağınız otel tipi kasa özellikleri farklılık gösterebilir. Bu yüzden kendiniz için uygun modeli seçmelisiniz.

Otel Kasası Fiyatları Ne kadar?

Otel kasası fiyatları, model ve özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir. İhtiyaç duyduğunuz otel kasası fiyatları için satış personelimizle iletişime geçebilirsiniz. Toptan alımlarınızda indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

***

Bir diğer ürün çeşidimiz olan kapı kilit sistemleri (https://www.otelurunleri.com.tr/kapi-kilit-sistemleri/) siparişlerinizi vermeden dilerseniz ilgili linkten inceleyebilirsiniz.