fbpx
ütü masası ve ekipmanları otel

ODA İÇİ EKİPMANLAR

Otel Tipi Ütü ve Ütü Masası Ekipmanları

Otel tipi ütü  ve ütü masası ekipmanları gibi otelinizin ihtiyaçları karşılayacak olan bu ürünlerimizin toptan ve perakende satışları mevcuttur. Yüksek kalite ve garantili olan ürünlerimizi detaylı inceleyebilirsiniz.

KTA 019

Otel Tipi Ütü Masası

Lifetech-Otel-Tipi-Utu-Masasi
 • ÖZELLİKLER

  • Yanmaz kumaş
  • Ayarlanabilir yükseklik
  • Boyalı çelik yapı

 • ÖLÇÜLER

  Ebat: 330x1100x830 mm
  Birim Ağırlık: 3 Kg
  Koli İçi Adet: 2
  Koli Ölçüsü: 1000x2000x3500mm
  Hacim: 0,42 m3

Lifetech-Otel-Tipi-Utu-Masasi

KTA 043

Ütü ve Masa Askı Aparatı

 • ÖZELLİKLER:

  • Isıya dayanıklı malzeme
  • Elektrostatik boyalı

KTA 020

Otel Tipi Ütü

Lifetech-Otel-Tipi-Ütü
 • ÖZELLİKLER

  • 2200 W
  • Damlama önleyici sistem
  • Seramik taban
  • Dikey buhar
  • Şok buhar
  • Ütü yatay konumda 30
  saniye dik konumda 8
  dakika da kendini kapatma
  özelliğine sahiptir.

 • ÖLÇÜLER

  Ebat: 280x110x150 mm
  Birim Ağırlık: 1.150 Kg
  Koli İçi Adet: 1
  Koli Ölçüsü: 305x170x135 mm
  Hacim: 0,007 m3

Otel odaları, insanların rahat ve konforlu vakit geçirmek istedikleri alanlardır. İhtiyaç duydukları eşyaların oda dahilinde sunulması, otel arayışında olan insanlar için artı bir özelliktir. Ütü ise bu eşyalar arasında en önemlisidir. Otel odasında mutlaka bulunması gerekir.

Firmamız ise; tamamen otel odalarında kullanıma uygun, kullanışlı, pratik ve kaliteli otel tipi ütü modeli ile sizlere mükemmel bir ürün sunmaktadır.

Otel Tipi Ütü ve Aksesuarları

Otel ütü modelimiz, oldukça şık ve rahat bir tasarıma sahiptir. 2200 W ısı gücüne sahip otel tipi ütü, damlama önleyici sistem, seramik taban, dikey buhar, şok buhar özellikleriyle üstün etki yaratmaktadır. Böylece kısa sürede ve kolayca kıyafetlerinizi kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Otel tipi ütü masası modelimiz ise; yanmaz kumaş, ayarlanabilir yükseklik ve boyalı çelik yapısıyla oldukça kullanışlı ve kaliteli bir üründür. Bunun yanında saklama kolaylığı ve düzen açısından oldukça avantajlı bir ürün olan askı aparatımızı da çok severek kullanacaksınız.

Ütü Yapmayı Sevdirecek

Ürünlerimiz, hem şık görünümleriyle sizi cezbedecek hem de rahat ve keyifli kullanımlarıyla ütü yapmayı sevmeyenlere bile kendini sevdirecek.

Ayrıca 1.150 kg ağırlığında olan otel ütü modelimiz, kolunuzu yormayacak ve sizi zorlamayacak kadar hafiftir. Böylelikle yorulmadan ütünüzü yapabilecek ve ütü yapmanın sıkıcılığını üzerinizden atabileceksiniz. Bunun yanında otel tipi ütü masası modelimiz de, tasarımı dolayısıyla bel ağrısına sebep olmayacak şekilde ayarlanabilir yükseklik seviyesine sahip olmaktadır.

İşiniz bittikten sonra ürünleri toplu halde saklamanıza olanak tanıyan askı aparatımız ise, düzen takıntılı bireyler için birebirdir. Bir köşede kalabalık şekilde duran eşyalardan kimse hoşlanmaz. Bu yüzden ütü ve masa askı aparatı birçok kişi tarafından en çok tercih nedenidir.

Toptan ve Perakende  Otel Tipi Ütü Fiyatları Ne Kadar?

Toptan ve perakende olmak üzere verilen ürün adetine göre fiyatlarımızda farklılık göstermektedir.

Pratik ve kullanışlı ütü ve ütü masası modellerimizle zamanınız, uygun fiyatlarımızla ise, paranız size kalacak. Bizim ürünlerimizle piyasadaki birçok marka ve modele göre; hem kalite hem de fiyat olarak oldukça kazançlı durumda olacaksınız. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fiyat bilgisi almak için satış ekibimizle iletişime geçebilir ve merak ettiğiniz ürünlere ulaşabilirsiniz.

Otel Ütü ve Masası Siparişi Nasıl Verebilirim?

Sitemizde bulunan; whatsapp, telefon ve mail yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sipariş detaylarını satış personelimize ileterek sipariş geçebilirsiniz.

Satın Alma İşlemi Sonrası Ürün Ne Zaman Gelir?

Alınan ürün adetine göre ve bulunduğunuz şehre göre değişiklik göstermektedir. Bu konuda en detaylı bilgi satış personelimizden ürün alımı gerçekleştirdikten sonra bilgi almanız olacaktır. Size tüm detayları ve ürününüz size ne süre de teslim olacağı bilgisi verilecektir.

Yeni ürünlerimiz ve kampanyalarımız hakkında bilgi almak için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Facebook: facebook.com/otelurunlericomtr