fbpx
sunum tahtaları

Restaurant Malzemeleri

Sunum tahtaları

Sunum tahtaları ile otel müşterilerinize şık bir sunum hazırlayabilirsiniz. Kaliteli ve uzun ömürlüdür. Fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçiniz.

STK001

Klasik Steak Tahtası

Klasik Steak Tahtası

• İroko ahşapdan üretilmiştir
• Yağ kanallı

klasik steak tahtası ebatlar

STK002

Rodeo Steak Tahtaları

Rodeo Steak Tahtası

• İroko ahşaptan üretilmiştir
• Yağ kanallı

rodeo steak tahtası ebatlar

STK003

Sosluk Bölmeli Steak Tahtaları

Sosluk Bölmeli Steak Tahtası

• İroko ahşaptan üretilmiştir
• Yağ kanallı

sosluk bölmeli steak tahtası ebatlar

STK004

Lüks Steak Tahtaları

lüks steak tahtası

• Kayın ahşaptan üretilmiştir
• Yağ kanallı

lüks steak tahtası ebatlar

STK005

Ahşap Taşlı Sunum Tahtası

Ahşap Taşlı Sunum Tahtası

•İroko ahşapdan üretilmiştir
• Bazalt Taşlı

ahşap taşlı sunum tahtası ebatlar

STK006

Pro Ahşap Taşlı Sunum Tahtaları

Pro Ahşap Taşlı Sunum Tahtası

•İroko ahşapdan üretilmiştir
• Bazalt Taşlı

pro ahşap taşlı sunum tahtası ebatlar

Günümüzde yemek yediğimiz pek çok alanda sunum tahtaları ile karşılaşmaktayız. Genellikle; otellerde, restoranlarda, kafelerde ve yemek servisi yapılan her yerde ahşap sunum tahtası kullanılmaktadır. İnsanlar artık yemek sipariş ettiklerinde; standart bir sunum ile karşılaşmaktansa, yeni ve görsel anlamda farklılık katan sunum tahtaları servislerini tercih etmektedir. Bu yüzden yemek servisi hizmeti veren mekânlar, servis için sunum tahtası kullanımına yönelmekte ve bu ürünlerin kullanımı her geçen gün artmaktadır.

Sunum tahtaları; burger servisi, et servisi, kahvaltı servisi, sushi servisi ve daha birçok yemeğin servisinde kullanılabilir.

Sunum Tahtaları Nasıl Olmalıdır?

Ahşap sunum tahtası seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken noktalar vardır. Pek çok farklı malzemeden üretilen, farklı yapı ve tasarımlarda hazırlanan servis tahtaları bulunmaktadır. Buna bağlı olarak satın alınabilecek birçok seçenek de bulunmaktadır.

Servis tahtası tercihi yaparken öncelikle sağlık koşullarına uygun olup olmadığına dikkat edilmelidir. Her ahşap, bu ürün için uygun olmayabilir. Bu yüzden sağlığınızı tehlikeye sokmayacak malzemelerden üretilen ürünlere yönelmeli ve doğal ve sağlık standartlarına uygun ürünler satın almalısınız.

Bunun yanında estetik görünüme de bir o kadar önem vermeli ve görsel açıdan göze hitap eden modeller tercih etmelisiniz. Müşterilerinizi memnun etmek ve takdirini kazanmak için her anlamda doğru bir seçim yapmalısınız. Hem sağlık kurallarına uyan hem de görsellik ve kalite konusunda üstün özellikte ürünler seçmelisiniz.

Bizler tüm bu detaylara özen göstererek ve çok yönlü düşünerek üretim yapmakta ve sizlere en iyisini sunmak için çalışmaktayız. Ürünlerimiz ise, son derece kaliteli ve şık görünümlü, insanlara her anlamda cazip gelecek standartlarda üretilmektedir.

Firmamızın son derece özenli bir şekilde üreterek satışa sunduğu ahşap sunum tahtaları; her türlü kontrollerden geçmekte, sağlığa ve görsel şıklığa uygun şekilde tasarlanmaktadır.

Sunum Tahtaları Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde yoğun olarak kullanılan ve yemek servisi yapılan hemen hemen her mekanda bulunan servis tahtaları, porselen tabakların yerini almış durumda. Kafelerde, restoranlarda, otellerde ve diğer yemek hizmeti veren alanlarda oldukça rağbet gören bu ürün; son zamanlarda fazlasıyla popüler hale gelmiştir. Birçok insan evlerinde bile bu ürünleri kullanmakta ve misafirlerine özel sunumlar yaparak sofralarına şıklık katmaktadır. Yani ahşap servis tahtaları; yemek servisi yapılan küçük ya da büyük, salaş ya da lüks tüm ortamlarda kullanılabilmekte ve oldukça fazla tercih edilmektedir.

Özellikle steak sunum tahtası, et sunumu yapılan mekânlarda çokça karşımıza çıkan bir sunum tahtasıdır. Et servisleri, bu ürünlerin en çok kullanıldığı sunumlardır. Bu yüzden steak sunum tahtası da en çok tercih edilen tahta modellerindendir.

Firmamız ise her ortama ve her sofraya hitap edebilecek kapasitede ürünler üretmekte, hem kalite olarak hem de görsellik olarak en iyisini sunmaktadır.

Sunum Tahtalarının Temizliği ve Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Sunum tahtalarının temizliği oldukça önemlidir. Bakterilerin ahşap üzerinde tutunmasını ve çoğalmasını engellemek için düzenli olarak bakımının yapılması ve özenli bir şekilde muhafaza edilmesi gerekir.

Temizliğini yaparken, sirke veya karbonattan yardım alabilir ve bir bez kullanarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca tahtayı temizledikten sonra kurulamanız da, bakterilere karşı önlem olarak oldukça gereklidir.

Sunum Tahtası Fiyatları

Ürünün malzemesi ve modeline göre fiyatları değişiklik gösterebilmektedir. Hem toptan hem de perakende olarak fiyatlarımızda değişiklik göstermektedir. En kaliteli ve şık görünümlü sunum tahtası fiyatları için satış ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.