fbpx
Valizlikler

ODA İÇİ EKİPMANLAR

Valizlik

Valizlik ürünlerimiz ahşap ve metal olmak üzere iki çeşitten oluşmaktadır. Mevcut otel valizlik fiyatları ile ilgili bilgi almak satış personelimizden bilgi alabilirsiniz.

MBL 004

Ahşap Otel Valizlik

  • Ahşap Malzeme
  • Katlanabilir
  • Eğimli Arkalık
Ahşap Valizlik-ALT

MBL 002

Metal Otel Valizlik

Metal Valizlik
  • Metal üzeri krom kaplama
  • Katlanabilir
Metal Valizlik

MBL 003

Metal Arkalıklı Otel Valizlik

Metal Arkalikli Valizlik
  • Metal üzeri krom kaplama
  • Eğimli Arkalık
  • Katlanabilir
Metal Arkalıklı Valizlik-alt

Valizlik, otellerde müşterilerin valiz ve bavullarını koymaları için kullanılan, isteğe bağlı olarak ahşap veya metal olarak üretilebilen ürünlerdir. Farklı modellerde üretimi yapılan ve tüm otel standartlarına uygun olarak tasarlanan otel valizlik çeşitlerimiz, otellerinizin ve otel odalarınızın vazgeçilmezi olacak.

Otel Valizlik Çeşitleri

Otel valizlik çeşitlerimiz 2 çeşit malzemeden üretilmektedir. Dilediğiniz şekilde ahşap ya da metal otel valizlik tercih edebilir ve otelinizde kullanabilirsiniz. Firmamız 3 farklı modelde otel bavulluk satışı gerçekleştirmektedir.

Bunlar; ahşap aralıklı valizlik, metal valizlik ve metal aralıklı valizlik seçenekleridir.

Ahşap aralıklı valizler, ahşap malzemeden üretilmekte olup katlanabilir özelliktedirler. Bunun yanında eğimli arkalıkları sayesinde oldukça kullanışlıdırlar. 680×545×450 mm ebatlarında, 3,100 kg birim ağırlığında ve 65 kg taşıma kapasitesiyle satışı yapılmaktadır.

Metal valilikler; metal malzeme üzerine krom kaplama şeklinde üretilirler ve yine katlanabilir özellikleri mevcuttur. 440×640×500 mm ebatlarında, 2 kg birim ağırlığında ve 80 kg taşıma kapasitesiyle satışı gerçekleştirmektedir.

Son olarak metal aralıklı valizlik ise; metal malzeme üzerine krom kaplama şeklinde üretilir ve katlanabilirlik özelliğinin yanında eğimli arkalık özelliği de mevcuttur. Metal valizlik ile aynı boyut ve taşıma özelliklerine sahiptir.

Otel Valizlik Neden Önemlidir?

Otel tipi valizlik, otel odalarınızın düzenli ve toplu görünmesinde ve müşterilerinizin rahat ve huzurlu bir ortam arayışında oldukça önemlidir. Pek çok kişi konfor ve hizmet kalitesinin yanında, düzen ve tertip konusunda da hassas davranmakta ve bulundukları ortamı evleri gibi hissetmek istemektedir. Bu yüzden insanlar, ihtiyaç duydukları her şey ellerinin altında olsun isterler ve bu ürün de ihtiyaçlar dâhilindedir.

Özellikle düzen takıntısı olan insanlar için son derece gerekli olan bu ürün firmamız güvencesiyle sizlere sunuluyor. Hem ahşap hem de metal malzemeden ürettiğimiz otel bavulluk modellerimiz, otel içi ve oda içi kullanım için uygundur.

Otel Valizlik Fiyatları

Pek çok kişi sipariş öncesi, fiyatları merak etmekte ve bilgi sahibi olmak istemektedir. Ancak otel valizlik fiyatları, kullanılan malzemeye ve üretilen modele göre değişiklik gösterebilmektedir. Eğer en kaliteli şekilde üretilen ve satışa sunulan ürünler için; otel valizlik fiyatları konusunda bilgi almak istiyorsanız, satış personelimizle iletişime geçebilir ve merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz.