fbpx

Antibakteriyel Havlu, Spa ve Tek Kullanımlık Terlik Çeşitleri

Tek kullanımlık terlik spa ve havlu çeşitleri, otel terlikleri alanında sizlere değerli bilgiler vereceğiz, mutlaka okumanızı tavsiye deriz. Konaklama hizmeti veren işletmeler, müşterilerinin ve misafirlerinin rahatlarını düşünmek zorundadırlar. Kaliteli, kullanışlı ve fiyat olarak son derece uygun havlu terlik ve çeşitlerimiz için linke tıklayınız.

Havlu, Spa ve Tek Kullanımlık Otel Terlikleri

Havlu, Spa ve Tek Kullanımlık Terlik

 Antibakteriyel Otel Terlikleri

Otel gibi yerlerde konaklayacak kişilerin odada ilk dikkat ettiği hususlardan biri de terliklerdir. Oda içinde gezmek veya banyodan sonra giymek için otel terliği ihtiyacı duyarlar. İşletmenizin imajı ve müşterilerinizin memnuniyeti açısından otel terlikleri seçiminizi iyi yapmalısınız.

 

Otel terliklerinin; süngerli, tek ve çift katlı, önü açık, kaymaz tabanlı, lüks nakışlı olmak üzere birçok modeli bulunuyor. antibakteriyel ve antialerjik özelliklere sahip modelleri internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

Süngerli tela modeli; beyaz ve sade modeldir. Üst saya; 50 gr tela, 2 mm sünger, 10 gr teladan işlenmiştir. Alt saya ise; 65 gr tela ve 3 mm evadan üretilmiştir.

 

Tek kat havlu modeli; Tamamen havlu kaplama olduğu için, ayakta yumuşak ve konfor hissi verir. Beyaz ve sade olarak üretiliyor. Üst saya; 80 gr havlu, 2 mm sünger, 10 gr teladan; alt saya ise; 70 gr havlu, 2 mm sünger, 3 mm evadan üretilmiştir.

 

Çift kat, lüks nakışlı ve kaymaz taban modelleri; Müşterilerinin konforunu ve rahatını düşünen büyük işletmelerin tercihidir. Terliklerde çift kat havlu bulunduğu için konfor ve rahatlığı yaşayacaksınız. İsteğinize göre terliklerin üzerine işletmenizin logosunu bastırabiliyorsunuz. Terliklerde üst saya 160 gr havlu, 4 mm sünger; alt saya ise 70 gr havlu, 2 mm sünger, 3 mm evadan üretilmiştir.

 

Önü açık havlu modeli; Beyaz ve sade olarak üretiliyorlar. Terlikte üst saya 160 gr havlu, 4 mm sünger; alt saya ise 70 gr havlu, 2 mm sünger, 3 mm evadan üretilmiştir.

 

Spa ve Tek Kullanımlık  Terlik

Spa, havlu, banyo ve tek kullanımlık terlik olarak da bilinen otel terlikleri konuk odalarında ıslak zeminlerde otel misafirlerine konfor sağlamak için çok önemlidir. Banyo, spa ve havuz kenarında kullanılmak üzere tasarlanmış, bakteri ve mantar etkilerini önler ve suya dayanıklı yapılmıştır. Bu nedenle de gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Ayrıca aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Son derece esnek olmasının yanı sıra, uzun ömürlü ve bozulmaya karşı dayanıklıdır. Hem de her bütçeye uygun fiyatları bulunmaktadır.

 

Islak bir yüzeyde yürürken dengeyi korumak için arka taraftan açıktır ve ön taraftan sadece bir parça malzeme ile kapatılmıştır. Bu yüzeyde kullanılan yapışkan sayesinde ayağınızı kavraması nedeniyle, kaymalara karşı sağlam bir şekilde tutulması ile sonuçlanmaktadır. Konukların ayaklarını rahatlatmakla kalmaz, aynı zamanda özellikle kirli olduğunda ıslak zeminlerde bakteri veya mantarlara maruz kalma olasılığı nedeniyle sağlıklı kalmasını sağlarlar. Terliklerin dikkatle seçilmesinin nedeni budur, çünkü burada malzeme anahtar bir rol oynamaktadır.

 

Havlu terlikler diğer terlikler arasında en popüler olanlarıdır. Nedeni ise, üst üste yığılmış dokuma pamuk ilmekleriyle yığınlanmış bir kumaştır.  Ürün emici, dayanıklı, pelüş ve yumuşak malzeme ile yapılmıştır. Bu niteliklerden dolayı, özellikle kaplıcalarda en çok tercih edilen terlik türüdür. Müşterilerine özel kalın ve inceliğe sahip, daha az veya çok iplik yoğunluğuna sahip sağlam, kalın ve yumuşak taleplere göre ürütülmektedir.

 

Çoğunlukla spa ve tek kullanımlık terlik olarak, oteller için üretilen bu ürünler duş alırken veya tuvaletlere giriş çıkışlar için çok daha fazla kullanılmaktadır. Yeni çıkan ürünlerimiz ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için instagram (https://www.instagram.com/otelurunlericomtr/) sayfamızı mutlaka takip etmelisiniz.