Otel malzemeleri: otel terliği, otel tekstili, otel sabunu, yatak, saç kurutma, minibar, kat arabaları, kasa, buklet, kapı kilit sistemleri, ve şampuanları detaylı bilgi platformu.

Otellerin Mutlaka Kullanması Gereken Oda Ekipmanları

Misafirlerine konforlu bir deneyim sunan otellerin mutlaka kullanmaları gereken oda içi ekipmanları nelerdir? Bu konuda detaylı ve doğru bilgiye ulaşmak için rehberimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

Otel, konforlu ve rahat bir konaklama için tercih edebileceğiniz alternatifler arasındadır. Rahat bir uyku, kaliteli bir deneyim ve çok daha fazlası için bir otel seçmek değerlidir.  Otel seçimi kadar otellerin de avantajları sağlamak için çeşitli çözümler sunması gerekir. Bunların en önemlileri ‘otellerin mutlaka kullanması gereken oda içi ekipmanları’ olarak kabul görür. Söz konusu ekipmanların ‘otel tipi kasa’ ve ‘karşılama tepsi’ olduğunu ifade etmek gerekir. Peki, bu çok özel ürünlerin dikkat çekici detayları nelerdir?

Devamını Oku

Otel Saç Kurutma Makinesi Modelleri ve Özellikleri

Otel saç kurutma makinesi modelleri oteller için özel olarak tasarlanmıştır. Otelde kalan misafirleri hem fonksiyonel anlamda hem de estetik anlamında memnun etmek üzere üretilmiştir. Otel tipi fön makinesi, güvenli kullanım sunması ve güçlü bir yapıya sahiptir. Bu sayede sektörün ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamaktır.

Devamını Oku

Fonksiyonel Otel Kapı Kilidi ve Kat Temizlik Arabaları

Fonksiyonel otel kapı kilidi ve de kat arabası modelleri, firmamızın en çok tercih edilen ürün çeşitlerindendir. Otellerde müşterilere en iyi şekilde hizmet verebilmek adına birçok ekipman ihtiyacı olur. Bu ekipmanların fonksiyonel ve kaliteli ürünler olması da misafirlerine ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için oldukça kritik bir noktadır.

Kat arabası ve otel kapı kilit sistemleri de bu noktada oldukça önem taşımakta olan ekipmanlar arasında başı çekiyor. Firmamız bünyesinde satışa sunulan bu ürünler kaliteli işçilik ve dayanıklı yapıları ile ön plana çıkıyor. Uzun yıllar boyunca, bir problem yaşamadan işletmelerinizde kullanmanız mümkündür.

Devamını Oku

Minibarların Avantajları, Çeşitleri ve Teknik Özellikleri

Otel tipi minibarların avantajları, çeşitleri ve teknik özellikleri gibi konuları anlattığımız bu yazımızda, aradığınız cevapları bulabilirsiniz. Oda içi ekipmanları denildiğinde akla ilk gelen ürünlerin başında yer alan mini buzdolabı çeşitleri, odalarda en az kapı kilit sistemleri ve otel tekstili ürünleri kadar önemli unsurlardır. Müşteri memnuniyetini doğrudan etkileyerek hizmet kalitesini arttıran ve ziyaretçilerinizin her türlü ihtiyacına hızlı çözümler sunar. Bu ürün modelleri, sizi sektörde lider konuma getirmek için gerekli tüm katkıyı sunarken kısa sürede firmanızın olmazsa olmazı haline gelecek.

Sahip olduğunuz beklenti ve ihtiyaçlara yönelik farklı üretim modelleri bulunan minibar çeşitleri, özgün tasarımları ile birlikte odaya şık bir atmosfer sağlarken aynı zamanda işlevsel özellikleri ile de marka imajınızı destekleyecek nitelikte. Siz de bu konuya dair detaylı bir araştırma içindeyseniz, öncelikle gerekli bilgileri yazımızın devamında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sonrasında ise bizimle iletişime geçerek firmanıza yönelik en iyi ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Otel Tipi Minibarların Avantajları Nelerdir?

Otel odalarında kullanılan her ekipmanın sunduğu farklı avantajlar bulunmaktadır. Oda tasarımına, hizmet kalitesine ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik alanlardaki kriterler doğrultusunda tasarlanan tüm bu ürünler temel anlamda firmanızın her daim rakiplerden bir adım önde olmasını hedefler.

Markamıza ait otel tipi minibar modelleri, düşük enerji ve yüksek kapasiteyle çalışabilecek seviyede üretilmektedir. Böylece normal boyutlardaki buzdolaplarından farklı olarak yüksek ölçüde enerji tasarrufu sağlamaktadırlar. Bu ürünlerin ısıyı sabit bir derecede tutabilecek kapasitede olan motor güçlerine ek olarak bakım ve temizlik işlemleri de oldukça basit adımlardan oluşmakta. Ayrıca genel hatlarıyla pansiyon, motel ya da kurumsal otellerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilen mini buzdolabı ürünlerimiz, yalnızca söz konusu alanlarda değil yazlık ya da ofislerde de kolay kullanım avantajları sunmakta.

Ürün kataloğumuzda yer alan blok kapaklı, cam kapılı ve exclusive olarak tasarlanan modeller, kullanım işlevlerine ek olarak farklı dizayn ve bütçelere yönelik olarak üretilmiştir. Minibarların avantajları bununla da kalmaz, siz de beklentinize en uygun ürün için uzman ekibimizle iletişime geçerek özel tekliflerimizi mutlaka değerlendirmelisiniz.

 

Minibar Ürünlerimiz Hangi Teknik Özellikler ile Tasarlanmakta?

Otelinizde konaklayan ziyaretçilerin belki de en çok kullanacağı beyaz eşyalar arasında yer alan minibarların hem verimlilik seviyeleri hem de kullanım ömürleri için sahip oldukları teknik özellikler büyük önem arz etmekte. Bu nedenle bizler de tasarımdan üretim aşamasına kadar tüm kurumsal ve bireysel ihtiyaçları göz önünde bulunduruyor, sizlere yüksek performanslı ürün seçenekleri sunuyoruz.

Markamıza ait inceleyeceğiniz minibarların işlevsel özelliklerini enerji tüketimi, elektrik gücü ağırlığı ve kapasitesi olarak ele alabilirsiniz. 40 Litre kapasite kapsamında üretilen minibar modellerimiz, 60 wattlık elektrik gücüne sahiptir. Net ağırlıkları 12 ila 14 kg arasında değişen bu modeller, en düşük 32°C en yüksek ise 5 derecede çalışmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak 400 x 560 x 460 mm ölçülerinde ve 4 köşeli olarak tasarlanan ürünlerimiz tüm otel tiplerine uygun boyutlara sahiptirler. Absorsiyon soğutma sistemi ile çalışan bu ürünler aynı zamanda çevre dostu kriterler sayesinde doğaya zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir.

 

Otel Firmalarına Özel Üretilen Minibar Modellerimiz

Otel tipi minibarlara dair önemli avantajları ve teknik bilgileri aktardık. Artık sizler de aşağıda oluşturmuş olduğumuz kısa ürün tanıtımları sayesinde kataloğumuzda yer alan minibar modellerini kolayca inceleyebilir, tüm bilgilere tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

Blok Kapaklı Otel Minibar ; Absorsiyon soğutma sistemine sahip bu modelimiz 12,5 kg ağırlığındadır. 40 Litre kapasitesine ek olarak 1,01 enerji tüketimini 60 Watt elektrik gücü ile desteklemektedir. Tüm minibar modellerimiz gibi otomatik termostat özelliğine ek olarak 32 ila 5 derece arasında çalışma ısısına sahiptir.

Cam Kapılı Otel Minibarı ; Şık tasarımına ek olarak kullanılan C-Pentan sayesinde %100 doğa dostudur. Beyaz plastik raflar, absorsiyon soğutma sistemi ve otomatik termostat içeren bu mini bar türü diğerleri gibi 40 Litre kapasite, 32-5 derece çalışma ısısı sunarken blok kapaklı otel mini bar modelimizden ayrı olarak 14 Kg ağırlığa ve 1,03 enerji tüketimine sahiptir.

Exclusive Otel Minibar ; Lüks otel odalarının şıklığına kusursuz bir şekilde eşlik eden bu ürünümüz 40 Litre kapasite, absorsiyon soğutma sistemi, beyaz plastik raflar ve otomatik termostat gibi genel özellikler ile üretilmiştir. Tüm bunlara ek olarak LED aydınlatma özelliği ile farklı bir tasarıma sahip 14 Kg ağırlığındaki bu ürün aynı zamanda şişe rafı detayı da içermektedir.

Düşük enerji tüketimi, yüksek kapasite, ergonomik kullanım kolaylığı ve şık tasarımları sayesinde tüm beklentilerinizi karşılayacak olan 3 farklı mini buzdolabı modelimize ait detaylar bu şekilde. Siz de hemen bizimle iletişime geçin, uygun fiyatlıya kaliteye sahip olmak için vakit kaybetmeyin.

Oda İçi Ekipmanlarla Otelinizin Kalitesini Artırın

Oda içi ekipmanlarla otelinizin kalitesini arttırmanın en iyi yolu kullandığınız ürünlerden geçer. Konaklama hizmeti veren işletmelerde küçük detaylar misafirlerin dikkatini çeker. Bütün kapılarda kullanılan otel kapı kilit sistemleri ile odalarda ve genel bölümlerde kullanılan otel tekstili ürünleri işletmenin kalitesini gösterir. Konaklama veya misafir ağırlama hizmeti veren bir işletme sahibiyseniz kaliteli ve kullanışlı oda içi ekipmanlarını tercih edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan ilgili bölümden Kilit sistemleriyle tekstil ürünlerini inceleyip, kaliteleri ve özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 Kapı Kilit Sistemleri ve Özellikleri

Kilit sistemleri görsellik ve fonksiyonel bakımından misafirlerin büyük ilgisini ve dikkatini çeker. Ergonomik ve kullanım kolaylığı sağlayan kilit sistemleri sayesinde müşteri memnuniyetini kazanabilirsiniz.

 

Aynalı Kapı Kilit Sistemleri; montajı ve kullanımı kolay pratik sistemlerdir. 38-60 mm aralığındaki tüm ahşap kapılarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilmişlerdir. Kablo ve data hattına gerek duymadan monte edebilirsiniz. Kilitler, 4 adet standart pille çalışır ve ömürleri 15 aydır.

5 dilli ansi kilit mekanizması sayesinde kapıyı kartsız veya anahtarsız açmanız mümkün değildir. Sistemin “studio” modelinde mekanik anahtarla bölümü de vardır. Misafirlerinizin kendilerini güvende hissetmeleri için kapının iç tarafında emniyet mandalı da bulunuyor.

 

Bilgisayar programı sayesinde odada konaklayacak misafirleriniz için 2 saniyede süreli veya sınırsız gün sayılı kart bastırabilirsiniz. Kat görevlileriniz için de süreli veya sınırsız kart basabilirsiniz. Acil ve hayati önem taşıyan durumlarda içerde kilitli kalan misafirlerinizin odaları için bile dışarıdan açabilen kart basabilirsiniz. İstediğiniz zaman yazılım üzerinden yapılan kartların raporuna ulaşabilirsiniz. Kilit sistemleri temassız çalışır. Kartı manyetik alana yaklaştırmanız yeterlidir.

 

Aynalı Kapı Kilit Sistemleri Modelleri; Düz, ecoline, studio (mekanik kilit takviyeli), KLK20 olarak 5 modeli bulunuyor. Kilit sistemlerinin yanı sıra KLT006 model kart kodlayıcı ve Hotel RF ID Kart modelleri bulunuyor.

 

 Otel Tekstili Çeşitleri

 

Otel odalarında kullanılan tekstil ürünlerinin temiz, hijyenik ve kullanılabilir olması önemlidir. otelinizin kalitesini yükseltmek ve müşteri memnuniyeti kazanmak istiyorsanız sağlıklı ve hijyenik tekstil ürünleri kullanmalısınız. Genel olarak odalarda kullanılan tekstil ürünleri şunlardır;

 

Havlular; kişisel temizliğin sağlanması açısından su emici ve yumuşaklık hissi veren 20/2 ring iplikten üretilmiş havlu çeşitleri bulunuyor. El, banyo, ayak havluları, bornoz, peştamal ürünlerin farklı ebat ve modelleri bulunuyor.

 

Çarşaf, Nevresim Grubu; Tek ve çift kişilik modelleri mevcuttur. Yastık kılıfından nevresim takımına kadar bütün modeller sık yıkanmaya karşı dayanaklıdır. Özelliğini ve yumuşaklığını yitirmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Yeni kampanyalarımızdan ve ürünlerimizden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız. İnstagram sayfamız: instagram.com/otelurunlericomtr

Antibakteriyel Havlu, Spa ve Tek Kullanımlık Terlik Çeşitleri

Tek kullanımlık terlik spa ve havlu çeşitleri, otel terlikleri alanında sizlere değerli bilgiler vereceğiz, mutlaka okumanızı tavsiye deriz. Konaklama hizmeti veren işletmeler, müşterilerinin ve misafirlerinin rahatlarını düşünmek zorundadırlar. Kaliteli, kullanışlı ve fiyat olarak son derece uygun havlu terlik ve çeşitlerimiz için linke tıklayınız.

Havlu, Spa ve Tek Kullanımlık Otel Terlikleri

Havlu, Spa ve Tek Kullanımlık Terlik

 Antibakteriyel Otel Terlikleri

Otel gibi yerlerde konaklayacak kişilerin odada ilk dikkat ettiği hususlardan biri de terliklerdir. Oda içinde gezmek veya banyodan sonra giymek için otel terliği ihtiyacı duyarlar. İşletmenizin imajı ve müşterilerinizin memnuniyeti açısından otel terlikleri seçiminizi iyi yapmalısınız.

 

Otel terliklerinin; süngerli, tek ve çift katlı, önü açık, kaymaz tabanlı, lüks nakışlı olmak üzere birçok modeli bulunuyor. antibakteriyel ve antialerjik özelliklere sahip modelleri internet üzerinden sipariş verebilirsiniz.

 

Süngerli tela modeli; beyaz ve sade modeldir. Üst saya; 50 gr tela, 2 mm sünger, 10 gr teladan işlenmiştir. Alt saya ise; 65 gr tela ve 3 mm evadan üretilmiştir.

 

Tek kat havlu modeli; Tamamen havlu kaplama olduğu için, ayakta yumuşak ve konfor hissi verir. Beyaz ve sade olarak üretiliyor. Üst saya; 80 gr havlu, 2 mm sünger, 10 gr teladan; alt saya ise; 70 gr havlu, 2 mm sünger, 3 mm evadan üretilmiştir.

 

Çift kat, lüks nakışlı ve kaymaz taban modelleri; Müşterilerinin konforunu ve rahatını düşünen büyük işletmelerin tercihidir. Terliklerde çift kat havlu bulunduğu için konfor ve rahatlığı yaşayacaksınız. İsteğinize göre terliklerin üzerine işletmenizin logosunu bastırabiliyorsunuz. Terliklerde üst saya 160 gr havlu, 4 mm sünger; alt saya ise 70 gr havlu, 2 mm sünger, 3 mm evadan üretilmiştir.

 

Önü açık havlu modeli; Beyaz ve sade olarak üretiliyorlar. Terlikte üst saya 160 gr havlu, 4 mm sünger; alt saya ise 70 gr havlu, 2 mm sünger, 3 mm evadan üretilmiştir.

 

Spa ve Tek Kullanımlık  Terlik

Spa, havlu, banyo ve tek kullanımlık terlik olarak da bilinen otel terlikleri konuk odalarında ıslak zeminlerde otel misafirlerine konfor sağlamak için çok önemlidir. Banyo, spa ve havuz kenarında kullanılmak üzere tasarlanmış, bakteri ve mantar etkilerini önler ve suya dayanıklı yapılmıştır. Bu nedenle de gönül rahatlığıyla yıkayabilirsiniz. Ayrıca aşınma ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Son derece esnek olmasının yanı sıra, uzun ömürlü ve bozulmaya karşı dayanıklıdır. Hem de her bütçeye uygun fiyatları bulunmaktadır.

 

Islak bir yüzeyde yürürken dengeyi korumak için arka taraftan açıktır ve ön taraftan sadece bir parça malzeme ile kapatılmıştır. Bu yüzeyde kullanılan yapışkan sayesinde ayağınızı kavraması nedeniyle, kaymalara karşı sağlam bir şekilde tutulması ile sonuçlanmaktadır. Konukların ayaklarını rahatlatmakla kalmaz, aynı zamanda özellikle kirli olduğunda ıslak zeminlerde bakteri veya mantarlara maruz kalma olasılığı nedeniyle sağlıklı kalmasını sağlarlar. Terliklerin dikkatle seçilmesinin nedeni budur, çünkü burada malzeme anahtar bir rol oynamaktadır.

 

Havlu terlikler diğer terlikler arasında en popüler olanlarıdır. Nedeni ise, üst üste yığılmış dokuma pamuk ilmekleriyle yığınlanmış bir kumaştır.  Ürün emici, dayanıklı, pelüş ve yumuşak malzeme ile yapılmıştır. Bu niteliklerden dolayı, özellikle kaplıcalarda en çok tercih edilen terlik türüdür. Müşterilerine özel kalın ve inceliğe sahip, daha az veya çok iplik yoğunluğuna sahip sağlam, kalın ve yumuşak taleplere göre ürütülmektedir.

 

Çoğunlukla spa ve tek kullanımlık terlik olarak, oteller için üretilen bu ürünler duş alırken veya tuvaletlere giriş çıkışlar için çok daha fazla kullanılmaktadır. Yeni çıkan ürünlerimiz ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için instagram (https://www.instagram.com/otelurunlericomtr/) sayfamızı mutlaka takip etmelisiniz.

Otellerin Gereklilik Duyduğu: Otel Tipi Minibar, Dizaynı Yansıtmakta

Minibar ürünleri otellerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Muhakkak ki her otel sektöründe öncü olmayı hedefler. Bunun içinse müşteri memnuniyetinin birinci sınıf sağlanması önemlidir. Öte yandan hizmet kalitesi de otellerin başarı statüsünü artırır. Hem müşteri memnuniyetini sağlamak, hem de hizmet kalitesini en iyi şekilde sunabilmek; birinci sınıf otel konumunda olmanızı sağlar. Bunun içinse otel ekipmanları doğru bir çözüm detayı olarak yer alırken, otel tipi minibar ürünü de oldukça önemlidir.

Hem müşteri memnuniyetini sağlayarak bulunurken, hem de küçük ebadı ile dizayna da etkiyen bir üründür. Otellerin gereklilik duyduğu, dizaynı yansıtan bu ürüne ait teknik detaylar aşağıda belirtilmiştir.

 

Otel Tipi Minibar’ın Ürün Özellikleri

Müşterilerin yaşam standartlarına dolaylı da olsa etkiyen ürün; otel tipi minibar için teknik detaylara hakim olmak gerekebilmektedir. Halihazırda müşteri kitlesinin ihtiyaçlarını hesaplamalara dahil ederken, potansiyel müşteri ihtiyaçları da göz önüne alınıp, tercih edilmelidir.

 • 40 Litreye kadar kapasitesi bulunur.
 • Enerji tüketimi Kw/24h baz alındığında 1,01’dir.
 • Elektrik watt gücü 60’dır.
 • Ağırlığı net 12,5 kg’dır.
 • Çalışma sıcaklığı minimum: 32°C – maksimum: 5°C
 • Tavan kısmı 400 mm, yan kısım 560 mm, taban kısmı ise 460 mm olup, her kısım 4 kenarı ile bulunur.(Ebadı dikkate alındığında otel dizaynı için doğru çözüm niteliği taşıdığı anlaşılmaktadır.)
 • Absorsiyon soğutma sistemi bulunur. • Yüzde 100 doğa dostu C-pentan kullanımı (Blok kapılı minibar)

Teknik özellikleri ile yer almaktadır.

 

Otel Tipi Minibar Kullanım Alanları

Tasarımı tamamı ile otel gereksinimini karşılaması için dizayn edilmiş olsa da, diğer yaşam alanları için de faydalı üründür. Büyük boyutta buzdolabından tek farkı kapasitesi olup, ilaveten enerji tasarrufu da sağlayabilmektedir. Kilowatt’ta 1,01 enerji tüketimi sağlar. Bakımı kolay sağlanabilen minibar için ekstra temizlik zahmeti de bulunmaz. Ayriyeten motor gücü itibari ile dereceleri sabit tutup, istenen ısıda tutmaktadır minibarın içini.

Cam kapılı otel minibar ve exclusive otel minibar olarak otel, pansiyonlar için çeşitli alternatifleri de bulunur.  Hem dizayna etkiyen hem de otel gereksinimi bir ekipman olarak değerlendirilen minibar, ihtiyaçların geneline hitap edebilmesi için bu özellikleri taşıyanlar olarak yer almaktadır. Her an yen ürünlerimizden haberdar olmak için instagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

Otellerin Kalite Statüsüne Etkiyen: Banyo Ve Oda İçi Ekipmanlar

Otel banyo ve oda içi ekipmanlar: Otellerin müşteri memnuniyeti esasına dayanarak hizmet aktarması oldukça önemli olmaktadır. Hizmet kapasitesi ve kaliteli ekipmanları ile müşteri memnuniyetini sağlayan otellerin kalite statüsü oldukça yüksek olarak değerlendirilmektedir. Müşteri memnuniyeti için ise esas alınan gereklilik; otel ürünleri ve yeterliliği olmaktadır.

İhtiyacı karşılayan ve yüksek kalite ekipmanlar ise ürün özellikleri ile aşağıda yer almaktadır. Ayrıca otel ürünlerinden olan banyo ekipmanları ve oda içi ekipmanlar yüksek kalite üretimi ile fonksiyonel ürünlerdir. Bu ekipmanlar sayesinde ürünlerden tam teşekküllü performans sağlanarak müşteri memnun edilebilmektedir.

Otel Tekstili ve Kapı Kilit Sistemleri Fiyatları

Otel banyo ve oda içi ekipmanlar

Çok Fonksiyonlu, Aynalı Kapı Kilit Sistemleri

 

* Temassız kartlı kapı kilit sistemleri olmaktadır.

* Uzun zaman kilit ömrüne sahip, kol çalışma sistemi bulunur.

* Ansi tipi olarak tasarlanmıştır. İçeriden mekanik olarak kilitlenme özelliğine sahiptir.

* İçeriden kilitlenmesi durumunda dışarıya kilitlendiğine dair uyarı bildirmektedir.

* Çalışma akımı max: 130 mA değerine sahiptir.

* Statik akım gücü 25uA olmaktadır.

* Kendi üretimi modellerin tüm yazılım versiyonları ile uyumludur.

* Pil uyarısı aldığından itibaren devam eden süreçte +200 açılım daha gerçekleştirebilmektedir.

* Bilgi alım cihazına; Kart tarihi, numarası ve tipini cihaza aktarır.

* 800’ü bulan açılım hafızası bulunmaktadır.

* Mevcut pilin ömrü 50.000 sınırına kadar dayanmaktadır.

Ürün özellikleri ile kapı kilit sistemleri bulunmaktadır.

 

Yüksek Kalite Otel Tekstili Ürünü

 

* Otel tekstili havlu çeşitleri 20/2 Ring İplik üretimidir.

* Yastık kılıfı modelleri; TKS017, TKS018 ve TKS019 ile sırasıyla 57Tel, 63Tel ve 83Tel Saten Yollu.

* Microfiber yorgan; 155×215, 195x215cm ebatlarına sahiptir. Tek Kişilik(300gr ve 400gr) 155×215. Çift Kişilik(300gr ve 400gr) 195x215cmdir.

* 160x240cm – 200x240cm olarak Eko Damalı – Lüks olarak bulunmaktadır.

* Silikon yastık 50x70cm; 850gr ve 950 gr’dır.

* Çarşaflar; 57Tel, 63Tel ve 83Tel olarak farklı ebatlarda tek kişilik,çift kişilik ve saten yollu şeklinde bulunmaktadır.

Yükse kalitede üretilen bu otel tekstili ürünlerin sık sık kalite kontrol denetimi sağlanmaktadır. Otel kalitesine etkiyen unsurları kalite yeterliliği ile karşılamaktadır.

 

Farklı Güç Seçenekleriyle: Otel Tipi Saç Kurutma Ürünü

 

* Duvara monte edilebilir olması ile otel tipi saç kurutma makinesi olmaktadır.

* 1000W, 1200W, ISM 1200W ve 2300Watt kurutma gücü

* 2 kademe hız ayarı

* 3 kademe ısı ayarı

* Özel ısınmayan dış kabin

* Temizlenebilir hava filtresi

* PCV Asma halkası

* Aşırı ısınmalara karşı koruma yapısı

* Çift kademe

* Tetikli anahtar

 

Watt gücü performansı ile otel saç kurutma makineleri yüzeysel anlamda fonksiyonel ürün özelliklerini taşımaktadır. Otellerin tercihi genelde güç esasına dayalı yüksek performanslı saç kurutma ürünleri olmaktadır.

Otellerde En Çok Tercih Edilen 2 Farklı Ürün

Oteller, tatillerde ve iş gezilerinde başvurduğumuz konaklama alanlarıdır. Müşteriler zamanın çoğunu oda dışında geçirebilir. Ancak dinlenme zamanlarında rahatlamaya ihtiyacı vardır. Temiz, nezih ve güvenli bir ortam otel rezervasyonu yaptıran müşterilerin ilk dikkat ettiği noktadır. Bu sebeple pek çok müşteri öncelikle oda içi ekipmanlara dikkat etmektedir. Bununla birlikte oda içinde temiz bir hava mevcutsa müşteri memnuniyetini üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

(Örneğin kapı kilit sistemleri oda güvenliğini ne kadar sağlamaktadır?) Bu da önemli bir handikaptır.

Otel Tekstili ve Kapı Kilit Sistemleri Fiyatları

Otel Tekstili ve Kapı Kilit Sistemleri Fiyatları

Otellerin Tercihi Tekstil ve Kapı Kilit Sistemleri

Otellerinizde ihtiyacınız olan tekstil ve kapı kilit sistemleri  iki farklı ürünümüz olan sizlere tanımak isteriz.

 Mikrofiber Yorgan

 1. 115*215 boyutlarında tek kişilik çeşitleri mevcuttur.
 2. 200 gram ve 300 gram ağırlığında tek kişilik modelleri vardır.
 3. Çift kişilik mikrofiber yorgan modellerinden 300 ve 400 gram ağırlığında olan çeşitleri mevcuttur.
 4. Çift kişilik otel tekstili ürünü yorganlar 195*215 ölçülerindedir.
 5. Üretilmiş olduğu kumaş ipeksi dokunuşa sahiptir.
 6. Mikro malzemeden üretilmiştir.
 7. Dolgu malzeme olarak kalite ve maliyeti yüksek elyaf malzeme kullanılmıştır.
 8. Alerjiye ve bakteriye karşı tam koruma sağlamaktadır.

Otel Tekstili (https://www.otelurunleri.com.tr/otel-tekstili/) çeşitlerimiz ve diğer ürünlerimizle karşılaştırmak için ilgili linkten ulaşabilirsiniz.

 

 Aynalı Kilit Sistemleri

 1. Temassız giriş sağlayan kartlı sistemdir.
 2. Paslanmaz metal gövdeye sahiptir.
 3. Kol çalışma sistemi kilitten tamamen bağımsızdır. Bu sebeple kilit ömrü uzundur.
 4. Güvenliği sağlayan 5 dilli kilit sistemi mevcuttur. Bu durum dışarıdan istemsiz açılıp kapanmaları önler.
 5. Akıllı kilit sistemidir. Düşük pil uyarısı yapmakta ve her uyarıdan sonra 100 defa açıp kapama hakkı kalmaktadır.
 6. Açılım hafızası geniştir. Son 800 açma kapama işlemini tarihleri ve saatleriyle hafızasında saklamaktadır.

 

 Aynalı Kartlı Kilit Sistemleri

 1. Geniş ve aynalı modeller arasındadır.
 2. Kapı kolunun kilitten bağımsız olması ürünün uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır.
 3. Anti- panik fonksiyonuna sahiptir.
 4. Dışarıdan mekanik anahtar yardımıyla kilitlenip açılabilme özelliğine sahiptir.
 5. Beş dilli kilit sistemi sayesinde istem dışı açılıp kapanmalar engellenmektedir.
 6. Kapının içeriden kilitlenmesi durumunda kırmızı ışıklı uyarı işareti mevcuttur.
 7. Pil ömrü 2 yıl dayanıklıdır.
 8. Pil bitmek üzereyken düşük pil uyarısı vermektedir. Uyarıdan sonra kapının 100 kere açılıp kapanabilme hakkı kalmaktadır.
 9. Marka kapı kilit sistemi yazılımlarının tümüyle uyumludur.
 10. Otel dışı kullanıldığı taktirde yazılıma gerek duyulmamaktadır.

Ürünlerimizin detayları ve farklı ürün gamlarını incelemek, fiyat teklifi almak için iletişime geçiniz.

Otellerde Pratik Ve Kullanışlı Buklet Malzemeleri Çeşitleri

Buklet malzemeleri çeşitleri en çok kullanılan ve en çok tercih edilen ürün yelpazesidir. oteller sık sık, özellikle de tatil dönemlerinde ziyaret edilen mekânlardır. Ziyaretçiler geçici süreliğine vakit geçirdiği otelde evindeymiş gibi vakit geçirmek istemektedir. Bu ortamı ziyaretçilere sağlamanın en önemli yolu ise oda içi ekipmanlar olarak kabul edilmektedir. Oda içi ekipmanlardan olan banyo ekipmanları bu noktada dikkate değer nitelikler taşımalıdır.

Banyo ekipmanları olarak da adlandırılan buklet malzemeleri çeşitleri, otelde geçirilen saatleri huzurlu hale getirmektedir.

buklet malzemeleri fiyatları

buklet malzemeleri fiyatları

Özellikle yoğun bir günün ardından ziyaretçilerin banyo ihtiyaçları sırasında en çok kullandıkları otel şampuanları ürünü özenle seçilmelidir. Ayrıca odada rahatça dolaşmak için kullanılan otel terliği de bu malzemeler arasında ilk sıradaki yerini almaktadır. Kullanım kolaylığı ve rahatlığın yanı sıra hijyen açısından da kıymetli olan bu malzemeler büyük avantajlar sağlamaktadır.

Buklet Malzemeleri Çeşitleri ve Özellikleri

Bu bahsetmiş olduğumuz ürünlerin en çok tercih edilen, çeşitleri ve özelliklerini detaylı bir biçimde gelin inceleyelim.

 

Kekikli Kare Sabun

 1. Kare şeklinde üretilen otel sabunu tercihe göre 20, 25 ve 30 gram ağırlığındadır.
 2. Özel kekik yapından üretilmiştir.
 3. Sabunun dıştan görünümü kekik otlarıyla kaplanmıştır.
 4. Tek kullanımlık mini sabundur. Bu sebeple hijyeniktir.
 5. İçeriğindeki malzemelerin sağlığa uygun olmasına özen gösterilmektedir.
 6. Alerjik reaksiyona sebep olabilecek kimyasal maddeler içermemektedir.
 7. Doğal kekik yağı kokusu içermektedir.

 

Doğal Esans Kokulu Tek Kullanımlık Şampuanlar

 1. 30 mm, 35 mm, 40 mm, 45 mm, 60 mm değerinde mini sert plastik şişelere doldurulmuştur.
 2. Farklı çeşit renkleri mevcuttur.
 3. İçeriği sağlıklı ve alerjik reaksiyona sebep olacak maddeler içermemektedir.
 4. Şişe rengi, kapak rengi ve içerisine kullanılacak esans seçimi tercihe bağlıdır.
 5. Doğal içeriğe sahip olup, kimyasal maddeler içermez.
 6. Duş jeli ya da saç şampuanı olarak özel üretim yapılabilmektedir.
 7. Ayrıca tüplere isteğe bağlı olarak saç kremi, vücut losyonu ya da bambu oda kokusu esansı doldurmak mümkündür.

 

Kaymaz Taban Havlu Terlik

 1. 160 gram ağırlığında olup tüm ayak ölçülerine uygunluk taşıyacak boyutları mevcuttur.
 2. Terlik içine dikilen sünger 4 mm kalınlığındadır. Bu sebeple rahat bir dokuya sahiptir.
 3. Terliğin tabanı 3 mm kalınlığındaki eva malzemeden üretilmiştir.
 4. Eva malzeme kaymaz özelliğe sahiptir. Bu sebeple banyo ya da ıslak zeminde de olsa yere yapışmakta ve kayma önlenmektedir.
 5. Terliğin dış yüzeyi tamamen havlu ile kaplanmıştır.
 6. Üstün kalite ve uzun ömürlü havlu malzeme suyu içine çekebilecek kapasiteye sahiptir.
 7. Taban yüzeye yerleştirilmiş olan süngerin kalınlığı 2 mm ölçüsündedir.
 8. Sipariş aşamasında firma logosu işlenebilir ya da özel baskı ile süslenebilir.
 9. Kaliteli malzemeden üretilmektedir.
 10. Rengi beyaz olup, 0 pamuk malzeme içermektedir.

Buklet malzemeleri çeşitleri hakkında, sonraki aşaması fiyatları ve karşılaştırması olacaktır. Detaylı bilgiyi alabilmek adına satış personelimizden bilgi alabilirsiniz. Yeni ürünlerimizden haberdar olmak için instagram ( https://www.instagram.com/otelurunlericomtr/ ) hesabımızı takip edebilirsiniz.

Otel Terliklerinin Kalitesi İçin Aranılan 4 Özellik

Otel terliklerinin kalitesi, otellerde konaklayan kimselere sunulan tek kullanımlık terliklerin hijyen bakımından değeri büyüktür. Bu sayede bulaşıcı deri hastalıklarının engellenmesi, kullanım sırasında doğal biçimde oluşan bakterilerin taşınmasını engelleyen otel terliği  ürünleri belli kriterlere uygun olarak üretilmelidir. Bu terliklerin sahip olması gereken niteliklerin bilinmesi, daha doğru seçimler yapmaya yardımcı olacaktır.

 

Otel terliği fiyatları

Değerli okurlarımız, ürünlerimiz ve makalelerimizin takip edebilmeniz için ( https://www.instagram.com/otelurunlericomtr/ ) instagram hesabımız.

Otel Terliklerinin Kalitesi En Önemli 4 Özelliği

 

1.Otel Terlikleri Dayanıklı Olmalıdır

             Tek bir kişinin kullanımı için hazırlanan ve daha sonra başkaları tarafından kullanılmasına izin verilmeyen bu terliklerde aranılan en önemli özellik, dayanıklı olmalarıdır. Kullanım sırasında açılmamaları, kopmamaları tercih sebebidir. Bu sayede otel müşterisi otelden ayrılana kadar güvenle kullanılabilirler. Üstelik bu türlü ürünlerin dayanıklılık içeriyor olması kalitesini de belli etmektedir. Kaliteli ürünleri müşterilerine sunan oteller, her zaman iyi bir hizmet çizgisinden yürüyen, müşterilerine değer verdiğini kanıtlamış olan işletmelerdir. Yani müşteriye sunulan ürünlerin kalitesi aynı zamanda otelin kaliteli hizmet sunduğunun da bir göstergesi olarak kabul edilmektedir.

 

2.Sağlıklı Malzemelerden Elde Edilmelidir

             Otel müşterileri için sunulan terliklerin bir başka kalite unsuru da, sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmesidir. Bazı sentetik ve naylon içerikli maddeler, çeşitli kimyasal boyalar ve ürünler kullanılarak üretilen terlikler, uzun süreli kullanım için tasarlanmamış olsalar dahi, birtakım sorunlara yol açabilirler. Bu tür terlikler cilt ile temas ettiği anda reaksiyona geçen bazı maddelerin etkisi ile alerjilere sebebiyet verebilir. Bu durum da yine otel müşterileri nazarında olumsuz yorumlanan bir durum oluşturmaktadır. Bu nedenle terliklerin bir başka kalite kriteri de, doğal malzemelerden elde edilmeleri, sağlığa zarar veren hiçbir maddeyi içermemesi olarak kabul edilir.

 

3.Su Ve Çevresel Diğer Etmenlerden Kolay Etkilenmemeleri

             Bu tür ürünler otel odalarında genellikle banyodan sonra kullanılmaktadır. Banyodan çıktıktan sonra ıslak ayaklara giyilen terliklerin, bu ıslanmadan olumsuz etkilenmemeleri de bir başka önemli konudur. Suya değdiği anda çeken, toplanan, kırışan ürünler tercih edilmez. Ayrıca ayağa giyildikten bir süre sonra özelliğini, yani formunu kaybeden terliklerin de kalitesiz olduğu kanısına varmak zor değildir. Seçilecek terliklerde bu özelliklerin de gözetilmesi esastır.

 

4.Tabanlarının Kaydırmaması

             Genellikle çok ince bir tasarıma sahip olan terliklerin tabanları da, bazen zayıf ve kaydıran malzemelerden üretilebiliyor. Bu durum, bunları kullanan kişilerin istenmeyen kazalar yaşamalarına neden olmaktadır. Bunun yaşanmaması için terlik tabanının kalın, dayanıklı ve kaydırmayan malzemeler ile üretilmesi esastır. Ayrıca bu terliklerin tabanlarının yerdeki soğuğu hissettirmeyecek şekilde dizayn edilmeleri de gerekmektedir. Tüm bu kriterler göz önünde bulundurularak seçilen terlikler, otel müşterilerine konforu sunacaktır.

Oteliniz için Optimum Özellikte Kat Arabaları

Kat arabası ürünleri: Çok katlı ya da tek katlı geniş alana sahip yapılarda, tekerlekli ve manuel olarak sürülen, kullanım amacına uygun malzeme ve ekipmanların hepsini bir arada bulunduran arabalardır. Kat arabaları, kullanıcısına görevini yerine getirmede zaman kazandıran, pratik çalışma sağlayan araçlardır.

Oteliniz için Optimum Özellikte Kat Arabaları

Oteliniz için Optimum Özellikte Kat Arabaları

 Kat Arabalarının Kullanım Amaçları

Özellikle oteller, hastaneler, alışveriş merkezleri, güzellik salonları, resmi kurum ve kuruluşlar gibi mekanlarda kullanılmaktadır. Oteller gibi çok sayıda iş ve görev tanımlarının olduğu mekanlarda, kirli çamaşırların toplanması, temiz çamaşırların dağıtımı, çöplerin toplanması, odaların buklet malzemelerinin servisi gibi işlerde, bu işlerden sorumlu görevlilere büyük kolaylıklar sağlamakta ve zaman kazandırmaktadır.

 

 Kat Arabası Çeşitleri ve Özellikleri

Kat arabası farklı malzemelerden imal edilebilmektedir. Uygulama ve iş alanına göre; metal (paslanmaz çelik ya da pirinç) ve de plastik gövdeli modelleri mevcuttur. Kullanım amacına göre bu ürünler; tek ve çift torbalı kat arabaları, paslanmaz çelik ve pirinç malzemeden imal valiz taşıma ve katlanır valiz arabaları, oda servis arabaları, temiz çamaşır arabaları, çift torbalı kirli çamaşır arabaları, yatık torbalı çamaşır arabaları, ıslak çamaşır arabaları, plastik çamaşır arabaları, minibar arabalarıdır.

 

Bu arabaların özellikleri şu şekildedir:

 

Tek ve çift torbalı kat arabaları:

– Sağlam iskelet yapısı

 – MDF lam yüzey

 – Elektrostatik boyalı

– Tek torbalılarda 1, çift torbalılarda 2 adet kirli torbası

– Kullanışlı raflar

 – Darbe önleyici lastikler

 

Paslanmaz ve pirinç valiz taşıma arabaları:

 – Paslanmaz taşıma arabaları krom borudan, pirinç arabalar ise pirinç malzemeden imal

 – MDF üzeri halı kaplı yüzey

 – 2 adet frenli, 2 adet frensiz tekerlek

 – Darbelere karşı koruyucu lastikler

 

Paslanmaz ve pirinç katlanır valiz arabaları:

 – Paslanmaz arabalar AISI 304 paslanmaz borudan, pirinç arabalar ise pirinç borudan imal

 – Katlanır iskelet

 – Halı kaplama yüzey

 – Darbelere karşı koruyucu lastikler

 

Oda servis arabaları:

 – Elektrostatik boyalı

 – DKP profil iskelet

 – MDF lam tabla

 – 2 adet frenli, 2 adet frensiz tekerlek

 

Temiz çamaşır arabaları:

 – Elektrostatik boyalı

 – DKP profil iskelet

 – 4 adet MDF lam tabla

 – 2 adet frenli, 2 adet frensiz tekerlek

 – Fermuarlı branda

 

Yatık torbalı çamaşır arabaları:

 – Elektrostatik boyalı

 – DKP profil iskelet

 – 2 adet frenli, 2 adet frensiz tekerlek

 

Islak çamaşır sepetleri:

 – Metal gövde

 – 4 tekerlek

 

Minibar kat arabası:

 – MDF lam yüzey

 – Elektrostatik boyalı

 – Kilitli kapaklı

 – 4 adet raf

 – Darbe önleyici lastikler

 – 2 adet frenli, 2 adet frensiz tekerlek

 

İki torbalı kirli çamaşır arabaları:

 – Darbe önleyici lastikler

 – 2 adet frenli, 2 adet frensiz tekerlek

 

Plastik çamaşır arabaları:

 – Metal gövde

 – 240 Litre kapasite

 – Plastik iç yüzey

 

Tüm ürün ve yeni makalelerimizi haberdar olmak için instagram (https://www.instagram.com/otelurunlericomtr/) sayfamızı takip edebilirsiniz.

Oteller İçin Son Derece Önemli Kapı Kilit Sistemleri

Otellerde kapı kilit sistemleri, iş ve tatil amaçlı konaklama ihtiyacı olan kişiler için önemli ortamlar sunarlar. Bu bakımdan müşterilerinin maksimum düzeyde emniyetini ve konforunu sağlamakla yükümlüdürler. Çünkü insanlar gerek iş seyahatleri gerekse tatil maksatlı seyahatlerinde pek çok önemli eşyalarını da yanlarında getirirler.

 Bu noktada müşterilere güvenli bir ortam sunmak isteyen oteller için kapı kilit sistemleri olmazsa olmaz öneme sahiptir. Farklı ihtiyaca ve beklentiye uygun son derece şık ve fonksiyonel kapı kilit seçeneklerinin varlığı söz konusudur.

Otellerde Kapı Kilit Sistemleri

Otellerde Kapı Kilit Sistemleri

 Şık ve Yüksek Güvenlikli Aynalı Kapı Kilit Sistemleri

 – Paslanmaz metal gövdeli ve temassız kartlı kilit sisteminin aynalı modeli

 – 800 açılım hafızası barındırmaktadır. Kart numarası, kart tipi, tarih, zaman vs. bilgilerini bilgi alma kartına aktarma özelliği bulunmaktadır.

 – Kartlı kilit yazılımlarının çeşitlilik gösteren versiyonlarına uyumlu bir yapıya sahiptir.

 – Statik akım 100 uA, çalışma akımı olarak ise 130 mA max.

 – 35-60 mm kapı kalınlıklarına uygun niteliktedir.

 – Paslanmaz metal gövdeye sahiptir.

 – 0-65°C, 10-90%Rh (yoğuşmasız nem) ortam değerlerinde çalışabilme kabiliyeti barındırır.

 – Düşük pil uyarısı (uyarı sonrasında 100 kez daha açılım yapılabilir.)

 – En önemlisi, Ansi tipi içeriden mekanik kilitlenebilir özelliği, dışarıdan mekanik anahtar ile kilitlenebilen ve açılabilen anti-panik fonksiyona mevcuttur. Dışarıdan gelebilecek istem dışı açılımı engelleyebilen emniyetli 5 dilli kilit sistemi vardır.

 – Uzun bir kilit ömrü sağlayan ve normalde kilitten bağımsız olarak duran kol çalışma sistemi içerir.

 

 Rozetli Kilit Sistemi ve Teknik Özellikleri

 – Opsiyonel TCP-IP RF online) rozetli model, RFID 13.56 Mhz. temassız kartlı kapı kilit sistemleri arasındadır.

 – 2 yıl ya da 50.000 açılım sağlayabilen pil ömrü

 – 35-60 mm kapı kalınlıkları için idealdir.

 – Çalışma akımı ise 130 mA max, statik akım ise 25 uA.

 – İçeriden kilitleme durumunda, kırmızı ışığıyla dışarıya “rahatsız etmeyin” mesajı verir.

 – Kartlı Kilit Yazılımlarının tüm versiyonlarıyla uyumludur.-

 – 0-65°C, 10-90%Rh (yoğuşmasız nem) ortam değerlerinde sorunsuz çalışabilir.

 – Ansi tipi içeriden mekanik olarak kilitlenebilen, dışarıdan mekanik anahtarla kilitlenebilen ve açılabilen anti-panik fonksiyonlu, dışarıdan istem dışı açılımı önleyen emniyetli 5 dilli kilit sistemi.

 – Uzun kilit ömrü sağlayan normalde kilitten bağımsız olarak duran kol çalışma sistemi.

 – Düşük pil uyarısı (uyarı sonrasında 200 kez daha açılım yapılabilir.)

 – Kart tipi, kart no, tarih, zaman vs. bilgilerini, IR olarak bilgi alım cihazına aktarabilme kabiliyetine sahip olup 800 açılım hafızasına sahiptir.

 – Yazılımdan bağımsız olarak kullanım için 200 kullanıcı kapasiteli okuyucu opsiyonel seçeneği.

 

 Kart Kodlayıcı Ürün Özellikleri

 – Çalışma Akımır /> – Güç Sarfiyatı USB 5V

 – Çalışma Frekansı 13,56MHz

 – Çalışma Sıcaklığı -20°C ̴ +60°C

 – Saklama Sıcaklığı -40°C ̴ +85°C

 – Uyumluluk Win XP ve üstü / 32-64 bit

 – Çalışma Nem Oranı 15 ̴ 95%RH

Yani yazılarımızdan ve de ürünlerimizden haberdar olmak için instagram sayfamızı takip edebilirsiniz.

Otel Terlikleri ve Kullanım Alanları

Otel Terlikleri, dünyadaki otellerde sağlanan en önemli olanaklardan biridir. Otel terlikleri konuklara rahat ve temiz bir araçla oda içerisinde gezme olanağı sağlar. Sadece oda içinde değil, hızlı kuruma özellikleriyle konukların banyoya da aynı terlikle girmesi sağlanır. Otel terliği tek kullanımlık veya birden fazla kez kullanılmaya müsait olarak üretilebilir. Tek kullanımlık terlikler en popüler seçeneklerdendir. Her gün değiştirileceği düşünülen bu tür terlikler ancak günlük kullanım için üretilir. Banyo veya havuz gibi ıslak alanlar için önemli kavrama özellikleri sağlayan terlikler, genellikle 3 ve 4 yıldızlı otellerde kullanılır.

Otel Terlikleri ve Kalitesi

Otel Terlikleri ve Kalitesi

 Lüks Otellerde Kullanılan Terlikler

Bir günden daha fazla kullanılabilen terlikler genelde 5 yıldızlı oteller için üretilir. Üretimleri için geniş bir malzeme yelpazesi vardır, ancak ana özelliği bu malzemenin en az 5 kez yıkanacak kadar güçlü olması gerekir.

Üretiminde en yaygın kullanılan malzemeler pamuk ve pamuklu kadifedir. Otel terlik süngerinin kalınlığı en az üç milimetre, taban kalınlığı da iki milimetreden az olmamalıdır. Bu tip terliklerde ayak parmağı ve açık ağızlı gibi modeller mevcuttur. Bu iki modele dayanarak çok daha fazla stil bulunabilir.

Son zamanlarda ve özellikle sahile yakın oteller için özel olarak, bazı oteller müşterilerine oda içinde ve dışında havuz veya plajda kullanabilecekleri bir ayakkabı sunmak için havlu sandaletler ürettirir.

 

 Otel Terlikleri Özelleştirilebilir

Her türlü terlik oteller için özelleştirilebilir. Tek kullanımlık terlikler dokuma olmayan kumaşlardan imal edilmiştir. Üretim teknolojisi, otel odalarında ve SPA merkezlerinde kullanım için uygun hale getiren, su geçirmez kauçuk tabanlı açık parmaklı terliklerin üretimine izin verir.

Otel terlikleri, SPA uygulamaları arasında seyahat etmek veya misafirlerin süitlerini daha konforlu hale getirmek için mükemmeldir. Beyaz renkte ve çeşitli stillerde mevcut olan konuk terlikleri lüks SPA elbiseleri ve kalite havlularla tamamlanır. Terlik üzerinde bulunan logo, markanızı tanıtmanıza olanak tanır.

Lüks havlu terliklerinin kalın tabanları, hepsinin tek beden uyan olmasına rağmen rahat ve destekleyici olduklarını garanti eder. Böylelikle otelde konaklayan misafirler, misafirlikleri boyunca rahat eder. Konuklar, kullanmadıkları terlikleri evlerine götürerek konforlarını evlerinde de sürdürebilirler.

İnstagram sayfamızı takip ederek en yeni ürünlerimizden haberdar olabilirsiniz.

Müşteri Beklentilerini En İyi Şekilde Karşılayan Oteller

Sahip olduğu deneyimi otel kalitesini artırmak için kullanan şirketimiz, sunduğu hizmetlerle müşteri konforuna odaklanır. Uzun ömürlü otel tekstili ürünlerimizle kullanıcılara keyifli bir deneyim sunabilir ve maliyetler açısından da avantaj sağlayabilirsiniz.

Otel Tekstil Seçenekleri

Otel Tekstil Seçenekleri

Her Zaman Göz Önünde Duran Otel Tekstili Seçenekleri

El havlusu; 20/2 ring iplikten üretilen el havluları 50×90 cm ölçülerindedir. Tercihe göre; 225 gr, 250 gr ve 300 gr olarak üretebileceğimiz modeller, otel odasında sunulan ev konforunun ilk yansımasıdır.

Banyo havlusu; 20/2 ring iplikten özenle hazırlanan banyo havluları iki farklı boy seçeneğine sahiptir. 70×140 cm büyüklüğe sahip ürünler 500 veya 600 gr ağırlığında üretilebilir. 90×150 cm ölçülere sahip olan banyo havluları tercihe göre 600 gr veya 800 gr olabilir.

Ayak havlusu; 20/2 ring iplikten hazırladığımız modeller 50×70 cm ölçülerindedir. Sipariş adedi, fiyat ve teslim şartları aynı olmakla birlikte müşteri ihtiyacına uygun olarak ayak havluları 190 gr, 250 gr ve 300 gr olarak üretilebilir.

Bornoz; müşteri memnuniyeti dendiğinde havlulara nazaran çok daha kullanışlı olan bornozlar talebe uygun olarak standart bedende üretilir. Yetişkin kadın ve erkek misafirlerin kullanabilecekleri ölçülere sahip olan modeller 1100 gr ağırlığa sahiptir.

 

Odalarda Hamam Kültüründen Esintiler

Peştemal; Yerli ve yabancı misafirlere Türk kültüründen esintiler sunan peştemaller, kapalı havuz ya da SPA hizmetlerinde de kullanılabilir. 70×160 cm ölçülere sahip olan ürün renk ve çizgilerinin yanı sıra püskülleriyle de sağlık ve konforun temsilcisidir.

Sıvı geçirmez alez; modelleriyle sağlıklı ve hijyenik kalan yataklar aynı zamanda müşterilere gösterilen özenin de ispatıdır. Yatak ölçülerine göre; 90’lık, 100’lük, 150’lik ve 160’lık olan alezler, yatakların da uzun ömürlü olmasını sağlar.

 

Sağlıklı, Konforlu ve Hijyenik Yataklar

Yastık kılıfı; 50×70 cm ölçülerde üretilen kılıflar, talebe uygun olarak saten yollu olarak da hazırlanabilir.

Yorgan microfiber; Tek kişilik yataklar için 155×215 cm ölçülerinde ve iki farklı kalınlıkta hazırlanan modeller çift kişilik olarak da 195×215 cm ölçülere sahiptir.

Pike; yaz ayları için tercih edilen modeller yine tek ve çift kişilik tasarlanır. Eko damalı ve lüks çeşitlerde ölçüler 160×240 cm veya 200×240 cm’dir.

Silikon yastık; boncuk silikondan üretilen modeller 850 gr veya 950 gr ağırlığa sahiptir. Yastık ölçüleri tektir ve 50×70 cm’dir.

Çarşaf; farklı kalite ve gramajlarda tercihe sunulan çarşaflarda ölçüler; 180×280 cm veya 280×280 cm olarak belirlenmiştir. Saten yollu yastık kılıfı kullanılan odalar için aynı özelliklerde çarşaf takımı hazırlanabilir.

Nevresim; yorganların geçirildiği nevresimler tek ve çift kişilik ölçülere sahiptir. Farklı kalitelerde üretilen tek kişilik modeller 160×220 cm büyüklüğündedir. Çift kişilik modeller ise 200×220 cm’dir.

 

Uygun Fiyat, Hızlı Teslimat Garantisi

Battaniye; 160×230 veya 180×230 cm ölçülere sahip olan battaniyeler kaliteli görünüme sahiptir ve kullanışlıdır.

Yastık alezi; her zaman temiz bir görünüm için üretilen alezler yastık ölçüleriyle uyumludur ve 50×70 cm’dir.

Masa örtüsü; pamuk polyester kumaştan hazırlanan örtüler kullanım yerine göre 130×130 cm veya 130×200 cm ölçülere sahiptir.

Runner; pamuk polyester kumaştan hazırlanan runner çeşitleri masa örtüleriyle uyumludur. Ölçüler 45×130 cm’dir.

Peçete; sofralarda bütünlüğü sağlayan modeller 50×50 cm ölçülere sahiptir.

Misafirlerin hizmetler hakkında olumlu fikir sahibi olabilmesi için odada kullanılan otel tekstili modellerinin kaliteli ve her zaman temiz olması gerekir. Ürünleri sitemizden temin edebilirsiniz. İnstagram hesabımızı takip etmeyi unutmayın.

Güvenlikten Endişe Duymamanın En İyi Yolu Otel Tipi Kasa Kullanmak

Otel kasa, tatil beldelerinde ve şehir merkezlerinde otel, hotel ve moteller de ekstra bir güvenlik önlemi olarak misafirlerin kıymetli eşyalarını saklamaları için kasalar kullanılmaktadır. İster istemez birçok beldede hırsızlık olaylarının karşısına geçmekte bir önlem olarak düşünülmektedir. Çoğu zaman yetkisiz kişilerin odalara girebilmelerine karşı da etkin bir çözüm olarak kullanılır. Kasalar odalarda dolapların içinde misafirlerin kullanımı için hazır olarak bulundurulur. Özel güvenlik alarmları sayesinde yetkisiz kişilerin açmaya çalışmasının önüne geçilmektedir.

 

Hatalı Şifrede Otomatik Kilitlenerek Girişi Geçersiz Kılar

Otel Kasa

Otel Kasa

Bu tip kasaların şifreleri otel resepsiyonu tarafından otel müşterilerine verilmektedir. Tamamen kişiye özel şifrelerin başkası tarafından kullanılması mümkün değildir. Girilen PIN kodu ve şifre sürekli denenmeye çalışıldığında otel tipi kasa kendini kilitleyerek güvenceye alır. Dijital olarak tanımlanmış şifre üzerinden çalışan kasalarda otel müşterileri paralarını, kredi kartlarını veya çek senet gibi kıymetli evraklarını saklayabilirler. Sürekli kullanılması gerekmeyen kıymetli takılar, cep telefonları gibi özel kişisel eşyaların güvenle saklanmasını sağlarlar.

 

Otel Odasında Şifreli Kasalar ile Güvenle Olursunuz

Eğer bulunduğunuz ülkenin veya şehrin otellerinden endişe duyuyorsanız ve güvenlik konusunda sıkıntılarınız var ise, bütün kıymetli eşyaları ve evrakları kasalarda saklayabilirsiniz. Bazı otellerde her ne kadar çalışanlar emin kişiler olsa da kötü niyetli çalışanlarla karşılaşma olasılığı da bulunmaktadır. Farklı boyutlarda olmakla birlikte, bir otel müşterisinin tüm ihtiyacını görebilecek büyüklüğe sahip olan otel kasa, müşteriye özel şifreleri ile her türlü eşya güvenle saklanabilmektedir.

 

Her otel müşterisi yanında belirli miktarda nakit para ve kıymetli eşya, evrak bulundurur. Müşterilerin güvenliği sağlamak, herhangi bir hırsızlığa karşı önlem almak için kasalar hayati önem taşımaktadır. Aynı zamanda dayanıklı, yanmaz özellikleri ile kolay açılmayan kasalar otel sahipleri için de iyi bir referans olmaktadır.

 

Kıymetli Eşyalarınızın Odanızda Durduğundan Emin Olursunuz

Dolap içinde veya duvara asılarak kullanılan kasalar aynı zamanda otel sahiplerini de müşterilerine karşı sorumlu olmaktan kurtarmaktadır. Kıymetli eşyalarının veya evraklarının müşterinin kendisi tarafından muhafaza ediliyor olması, kasayı kullananlar için de önemli bir kriterdir. Müşterinin kendisi tarafından oluşturulmuş şifre, otelde kalındığı süre içerisinde güvenle kullanılabilmektedir. Şifre unutulduğunda veya karıştırıldığında daha fazla zorlamak yerine master şifre, master anahtar ve CEU cihazı ile kolayca açılabilme özelliğine sahiptir. İnstagram’dan bizi takip edin.

Otellerin Vazgeçilmez Ürünü Kat Arabaları

Otel kat arabaları, oteller vermiş oldukları hizmetler nispetinde müşterileri tarafından tercih edilir. Ancak bu tür hizmetlerin kalitesi yanında güvenilirliği de fazlasıyla önem taşımaktadır. Bu yüzden otellerin oda servislerinde kullanılan hizmettir. Bu araçlarının doğru tercih edilmesi ve doğru kullanım koşullarıyla misafirlere sunulması gerekmektedir. Oda hizmetlerinde misafirlerin talep etmiş oldukları ürünlerin yiyecek, içecek gibi taşınmasıdır. Ayrıca katlara ulaştırılması gibi hizmetler için doğru ekipmanların tedarik edilmesi gerekmektedir.

 

Otellerdeki Oda Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Ürünler

Otel Kat Arabaları

Otel Kat Arabaları

Otel gibi konaklamaya yönelik işletmelerdeki oda hizmetlerinde otel kat arabaları tercih edilmesinin birçok mevcuttur. Bunlar arasında taşınana birçok çeşit ürünün güvenilir şekilde, tahrip olmadan ve misafirlere sunulmak istenen şekilde odalara taşınması için en kullanışlı ürün olmasıdır. Bunun yanında hijyenik olma ve hız gibi bir çok nedenle de hem işletme sahipleri hem de misafirlerin en çok tercih etme nedeni olmaktadır.

 

Kullanım Pratikliği ve Esnek Kullanım Alanıyla Kat Arabaları

Kat arabaları hem kullanım kolaylığı hem de birçok alanda kullanmaya yönelik esnek çeşitliliği ile işletme sahiplerine kolaylıklar sağlamaktadır. Hem müşteri odalarına teslim edilecek yiyecek, içecek ürünlerinin ulaştırılması hem de oda hizmetleri personelinin oda temizliği için kullanmasına uygun olarak da tercih edilebilir olan kat arabalarının otellerde bu denli yaygın kullanımının nedenlerinden birisi de budur.

 

Tasarruf Ettiren Kat Arabalarının Kullanımı

Kat arabaları yukarıda bahsedildiği gibi birçok alanda kullanılması muhakkak kar ettirmektedir. Bütün bunların yanında özelliklerinin sınırı neredeyse yok denilebilecek olan kat arabaları personelin kullanımı için gayet rahatlık sağlamaktadır. Böylesine çeşitli alanlarda kullanımı mümkün olan bir aracın fiyatları ise sağlamış olduğu kolaylıkların yanında neredeyse bedava olarak nitelendirilebilecek boyuttadır.

 

Bu yüzden eğer var olan bir otel işletmeniz varsa ya da bu tür bir konaklama hizmeti sunan işletme açma işine girmeyi düşünüyorsanız öncelikli malzemelerinizden bir tanesi kat arabaları olacaktır. Bu konuda bir diğer dikkat edilmesi gereken husus ise temin edilecek kat arabalarının kalitesi ve kullanımın amacına yüzde yüz olarak uygun koşulları taşıyıp taşımadığının belirlenmesi olacaktır. Kaliteli bir ürün ile hizmetlerinizin kalitesi de bir o kadar artacaktır. İnstagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.

Otel Sabunlarının Kalitesini Ortaya Koyan 3 Kriter

Otel sabunları çeşitli konaklama amaçlarıyla gidilen otellerde kullanılan kişisel bakım malzemelerinin başında, otel sabunu gelir. Bu sabunlar kimi zaman kalitesiz, hatta sağlığa zararlı maddelerden üretildiği için otel müşterileri bu durumdan hoşnut kalmazlar. Çünkü bir otelin hizmet çizgisini belirleyen unsurlardan biri de müşterilerine sunduğu ürünlerin iyi bir kaliteye sahip olmasıdır. Buradan hareketle müşterilere sunulacak sabunların kalitesi, bazı kriterlerden yola çıkılarak belirlenebilir.

 

 1.Otel Sabunun Dayanıklılığı

Otel Sabunları

Otel Sabunları

Bu tür sabunlar genellikle tek kişi tarafından kullanılması hedeflendiğinden, klasik sabunlara nazaran çok daha küçük boyutlarda üretilirler. Ancak sabunun küçük olması, çabuk tükenip biteceği anlamına gelmemelidir. Zira kaliteli cins sabunlar, boyutları hesaba katılmaksızın uzun süre kullanılabilmektedir. Yani bir iki kez kullanımdan sonra hemen tükenen sabunların, çok kaliteli olduğundan bahsetmek mümkün olmaz. Otel müşterilerine kullanım için sunulan otel sabunları, müşteri henüz otelden ayrılmadan ilk kullanımdan sonra tükenip bitmesi, aslında küçük gibi görünen ama otelin hizmet kalitesi adına kötü izlenim bırakan bir durumdur. Bu nedenle oteller için seçilecek sabunların kaliteli markalardan seçilmesi, dayanıklı olmaları tercih sebebidir.

 

 2.Sabunun İyi Köpürmesi

Kalitesiz olan sabunlar, köpürme konusunda iyi sonuçlar vermezler. Sabunun suyla temas etmesi ve köpürtülmeye çalıştığı halde köpürmemesi, onun kalitesiz olduğunu gösterir. Genellikle bazı halka açık alanlarda, otel, motel pansiyon gibi konaklama merkezlerinde verilen sabunların köpürmemesi ve dolayısıyla bir temizlik sağlamaması, şikayet sebebidir. Yüksek kaliteli sabunlar, suyla temas ettikleri anda köpürmeye başlarlar. Ve bu tür sabunların köpük kalitesi de hayli yoğundur. Bu kriterlere sahip olmayan otel sabunları ile bir hijyen sağlamak mümkün olmadığı gibi, içeriklerinde kullanılan kalitesiz malzemeler nedeniyle sağlık yönünden de zararlıdırlar. Tüm bu bilgilerin ışığında bir sabunu değerlendirirken, sabunun köpürmesi ve köpük kalitesi de kontrol edilmelidir.

 

 3.Ambalajı ve Görünümünün Estetik Olması

Bir ürünün kalitesini, yalnızca ürünün içeriği ve nitelikleri değil, dış görünümü de ortaya koymaktadır. Buna göre özellikle otellerde misafirler için sunulan sabunlarda dış görünüm önemli bir yere sahiptir. Müşterilerin gözüne hoş görünen, estetik ambalajlar her zaman için daha büyük bir beğeni ile karşılanırlar. Bununla birlikte sabunun renginin ilgi çekici olması, şeklinin elde kolay tutulan ve zarif bir biçimde tasarlanması, değerlendirme için gerekli unsurlardır. Hatta bununla beraber sabunların hoş kokması da önemli bir kriter olarak kabul edilmektedir. Küçük, keyifli ambalajlarda, çeşitli zevklere hitap edecek renklerde tasarlanan sabunların otel müşterileri için sunulması, hem müşteriler hem de otelin hizmet kalitesi yönünden önemlidir. Bizi instagram’dan takip etmeyi unutmayın.