fbpx

Oda İçi Ekipmanlarla Otelinizin Kalitesini Artırın

Oda içi ekipmanlarla otelinizin kalitesini arttırmanın en iyi yolu kullandığınız ürünlerden geçer. Konaklama hizmeti veren işletmelerde küçük detaylar misafirlerin dikkatini çeker. Bütün kapılarda kullanılan otel kapı kilit sistemleri ile odalarda ve genel bölümlerde kullanılan otel tekstili ürünleri işletmenin kalitesini gösterir. Konaklama veya misafir ağırlama hizmeti veren bir işletme sahibiyseniz kaliteli ve kullanışlı oda içi ekipmanlarını tercih edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan ilgili bölümden Kilit sistemleriyle tekstil ürünlerini inceleyip, kaliteleri ve özellikleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

 Kapı Kilit Sistemleri ve Özellikleri

Kilit sistemleri görsellik ve fonksiyonel bakımından misafirlerin büyük ilgisini ve dikkatini çeker. Ergonomik ve kullanım kolaylığı sağlayan kilit sistemleri sayesinde müşteri memnuniyetini kazanabilirsiniz.

 

Aynalı Kapı Kilit Sistemleri; montajı ve kullanımı kolay pratik sistemlerdir. 38-60 mm aralığındaki tüm ahşap kapılarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilmişlerdir. Kablo ve data hattına gerek duymadan monte edebilirsiniz. Kilitler, 4 adet standart pille çalışır ve ömürleri 15 aydır.

5 dilli ansi kilit mekanizması sayesinde kapıyı kartsız veya anahtarsız açmanız mümkün değildir. Sistemin “studio” modelinde mekanik anahtarla bölümü de vardır. Misafirlerinizin kendilerini güvende hissetmeleri için kapının iç tarafında emniyet mandalı da bulunuyor.

 

Bilgisayar programı sayesinde odada konaklayacak misafirleriniz için 2 saniyede süreli veya sınırsız gün sayılı kart bastırabilirsiniz. Kat görevlileriniz için de süreli veya sınırsız kart basabilirsiniz. Acil ve hayati önem taşıyan durumlarda içerde kilitli kalan misafirlerinizin odaları için bile dışarıdan açabilen kart basabilirsiniz. İstediğiniz zaman yazılım üzerinden yapılan kartların raporuna ulaşabilirsiniz. Kilit sistemleri temassız çalışır. Kartı manyetik alana yaklaştırmanız yeterlidir.

 

Aynalı Kapı Kilit Sistemleri Modelleri; Düz, ecoline, studio (mekanik kilit takviyeli), KLK20 olarak 5 modeli bulunuyor. Kilit sistemlerinin yanı sıra KLT006 model kart kodlayıcı ve Hotel RF ID Kart modelleri bulunuyor.

 

 Otel Tekstili Çeşitleri

 

Otel odalarında kullanılan tekstil ürünlerinin temiz, hijyenik ve kullanılabilir olması önemlidir. otelinizin kalitesini yükseltmek ve müşteri memnuniyeti kazanmak istiyorsanız sağlıklı ve hijyenik tekstil ürünleri kullanmalısınız. Genel olarak odalarda kullanılan tekstil ürünleri şunlardır;

 

Havlular; kişisel temizliğin sağlanması açısından su emici ve yumuşaklık hissi veren 20/2 ring iplikten üretilmiş havlu çeşitleri bulunuyor. El, banyo, ayak havluları, bornoz, peştamal ürünlerin farklı ebat ve modelleri bulunuyor.

 

Çarşaf, Nevresim Grubu; Tek ve çift kişilik modelleri mevcuttur. Yastık kılıfından nevresim takımına kadar bütün modeller sık yıkanmaya karşı dayanaklıdır. Özelliğini ve yumuşaklığını yitirmeden uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Yeni kampanyalarımızdan ve ürünlerimizden haberdar olmak için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayınız. İnstagram sayfamız: instagram.com/otelurunlericomtr