fbpx

Otel Terlikleri ve Kullanım Alanları

Otel Terlikleri, dünyadaki otellerde sağlanan en önemli olanaklardan biridir. Otel terlikleri konuklara rahat ve temiz bir araçla oda içerisinde gezme olanağı sağlar. Sadece oda içinde değil, hızlı kuruma özellikleriyle konukların banyoya da aynı terlikle girmesi sağlanır. Otel terliği tek kullanımlık veya birden fazla kez kullanılmaya müsait olarak üretilebilir. Tek kullanımlık terlikler en popüler seçeneklerdendir. Her gün değiştirileceği düşünülen bu tür terlikler ancak günlük kullanım için üretilir. Banyo veya havuz gibi ıslak alanlar için önemli kavrama özellikleri sağlayan terlikler, genellikle 3 ve 4 yıldızlı otellerde kullanılır.

Otel Terlikleri ve Kalitesi

Otel Terlikleri ve Kalitesi

 Lüks Otellerde Kullanılan Terlikler

Bir günden daha fazla kullanılabilen terlikler genelde 5 yıldızlı oteller için üretilir. Üretimleri için geniş bir malzeme yelpazesi vardır, ancak ana özelliği bu malzemenin en az 5 kez yıkanacak kadar güçlü olması gerekir.

Üretiminde en yaygın kullanılan malzemeler pamuk ve pamuklu kadifedir. Otel terlik süngerinin kalınlığı en az üç milimetre, taban kalınlığı da iki milimetreden az olmamalıdır. Bu tip terliklerde ayak parmağı ve açık ağızlı gibi modeller mevcuttur. Bu iki modele dayanarak çok daha fazla stil bulunabilir.

Son zamanlarda ve özellikle sahile yakın oteller için özel olarak, bazı oteller müşterilerine oda içinde ve dışında havuz veya plajda kullanabilecekleri bir ayakkabı sunmak için havlu sandaletler ürettirir.

 

 Otel Terlikleri Özelleştirilebilir

Her türlü terlik oteller için özelleştirilebilir. Tek kullanımlık terlikler dokuma olmayan kumaşlardan imal edilmiştir. Üretim teknolojisi, otel odalarında ve SPA merkezlerinde kullanım için uygun hale getiren, su geçirmez kauçuk tabanlı açık parmaklı terliklerin üretimine izin verir.

Otel terlikleri, SPA uygulamaları arasında seyahat etmek veya misafirlerin süitlerini daha konforlu hale getirmek için mükemmeldir. Beyaz renkte ve çeşitli stillerde mevcut olan konuk terlikleri lüks SPA elbiseleri ve kalite havlularla tamamlanır. Terlik üzerinde bulunan logo, markanızı tanıtmanıza olanak tanır.

Lüks havlu terliklerinin kalın tabanları, hepsinin tek beden uyan olmasına rağmen rahat ve destekleyici olduklarını garanti eder. Böylelikle otelde konaklayan misafirler, misafirlikleri boyunca rahat eder. Konuklar, kullanmadıkları terlikleri evlerine götürerek konforlarını evlerinde de sürdürebilirler.

İnstagram sayfamızı takip ederek en yeni ürünlerimizden haberdar olabilirsiniz.