fbpx

Otellerin Gereklilik Duyduğu: Otel Tipi Minibar, Dizaynı Yansıtmakta

Minibar ürünleri otellerin en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Muhakkak ki her otel sektöründe öncü olmayı hedefler. Bunun içinse müşteri memnuniyetinin birinci sınıf sağlanması önemlidir. Öte yandan hizmet kalitesi de otellerin başarı statüsünü artırır. Hem müşteri memnuniyetini sağlamak, hem de hizmet kalitesini en iyi şekilde sunabilmek; birinci sınıf otel konumunda olmanızı sağlar. Bunun içinse otel ekipmanları doğru bir çözüm detayı olarak yer alırken, otel tipi minibar ürünü de oldukça önemlidir.

Hem müşteri memnuniyetini sağlayarak bulunurken, hem de küçük ebadı ile dizayna da etkiyen bir üründür. Otellerin gereklilik duyduğu, dizaynı yansıtan bu ürüne ait teknik detaylar aşağıda belirtilmiştir.

 

Otel Tipi Minibar’ın Ürün Özellikleri

Müşterilerin yaşam standartlarına dolaylı da olsa etkiyen ürün; otel tipi minibar için teknik detaylara hakim olmak gerekebilmektedir. Halihazırda müşteri kitlesinin ihtiyaçlarını hesaplamalara dahil ederken, potansiyel müşteri ihtiyaçları da göz önüne alınıp, tercih edilmelidir.

  • 40 Litreye kadar kapasitesi bulunur.
  • Enerji tüketimi Kw/24h baz alındığında 1,01’dir.
  • Elektrik watt gücü 60’dır.
  • Ağırlığı net 12,5 kg’dır.
  • Çalışma sıcaklığı minimum: 32°C – maksimum: 5°C
  • Tavan kısmı 400 mm, yan kısım 560 mm, taban kısmı ise 460 mm olup, her kısım 4 kenarı ile bulunur.(Ebadı dikkate alındığında otel dizaynı için doğru çözüm niteliği taşıdığı anlaşılmaktadır.)
  • Absorsiyon soğutma sistemi bulunur. • Yüzde 100 doğa dostu C-pentan kullanımı (Blok kapılı minibar)

Teknik özellikleri ile yer almaktadır.

 

Otel Tipi Minibar Kullanım Alanları

Tasarımı tamamı ile otel gereksinimini karşılaması için dizayn edilmiş olsa da, diğer yaşam alanları için de faydalı üründür. Büyük boyutta buzdolabından tek farkı kapasitesi olup, ilaveten enerji tasarrufu da sağlayabilmektedir. Kilowatt’ta 1,01 enerji tüketimi sağlar. Bakımı kolay sağlanabilen minibar için ekstra temizlik zahmeti de bulunmaz. Ayriyeten motor gücü itibari ile dereceleri sabit tutup, istenen ısıda tutmaktadır minibarın içini.

Cam kapılı otel minibar ve exclusive otel minibar olarak otel, pansiyonlar için çeşitli alternatifleri de bulunur.  Hem dizayna etkiyen hem de otel gereksinimi bir ekipman olarak değerlendirilen minibar, ihtiyaçların geneline hitap edebilmesi için bu özellikleri taşıyanlar olarak yer almaktadır. Her an yen ürünlerimizden haberdar olmak için instagram sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz.