fbpx

Minibarların Avantajları, Çeşitleri ve Teknik Özellikleri

Otel tipi minibarların avantajları, çeşitleri ve teknik özellikleri gibi konuları anlattığımız bu yazımızda, aradığınız cevapları bulabilirsiniz. Oda içi ekipmanları denildiğinde akla ilk gelen ürünlerin başında yer alan mini buzdolabı çeşitleri, odalarda en az kapı kilit sistemleri ve otel tekstili ürünleri kadar önemli unsurlardır. Müşteri memnuniyetini doğrudan etkileyerek hizmet kalitesini arttıran ve ziyaretçilerinizin her türlü ihtiyacına hızlı çözümler sunar. Bu ürün modelleri, sizi sektörde lider konuma getirmek için gerekli tüm katkıyı sunarken kısa sürede firmanızın olmazsa olmazı haline gelecek.

Sahip olduğunuz beklenti ve ihtiyaçlara yönelik farklı üretim modelleri bulunan minibar çeşitleri, özgün tasarımları ile birlikte odaya şık bir atmosfer sağlarken aynı zamanda işlevsel özellikleri ile de marka imajınızı destekleyecek nitelikte. Siz de bu konuya dair detaylı bir araştırma içindeyseniz, öncelikle gerekli bilgileri yazımızın devamında bilgi sahibi olabilirsiniz. Sonrasında ise bizimle iletişime geçerek firmanıza yönelik en iyi ürünlere en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

Otel Tipi Minibarların Avantajları Nelerdir?

Otel odalarında kullanılan her ekipmanın sunduğu farklı avantajlar bulunmaktadır. Oda tasarımına, hizmet kalitesine ve müşteri ihtiyaçlarına yönelik alanlardaki kriterler doğrultusunda tasarlanan tüm bu ürünler temel anlamda firmanızın her daim rakiplerden bir adım önde olmasını hedefler.

Markamıza ait otel tipi minibar modelleri, düşük enerji ve yüksek kapasiteyle çalışabilecek seviyede üretilmektedir. Böylece normal boyutlardaki buzdolaplarından farklı olarak yüksek ölçüde enerji tasarrufu sağlamaktadırlar. Bu ürünlerin ısıyı sabit bir derecede tutabilecek kapasitede olan motor güçlerine ek olarak bakım ve temizlik işlemleri de oldukça basit adımlardan oluşmakta. Ayrıca genel hatlarıyla pansiyon, motel ya da kurumsal otellerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilen mini buzdolabı ürünlerimiz, yalnızca söz konusu alanlarda değil yazlık ya da ofislerde de kolay kullanım avantajları sunmakta.

Ürün kataloğumuzda yer alan blok kapaklı, cam kapılı ve exclusive olarak tasarlanan modeller, kullanım işlevlerine ek olarak farklı dizayn ve bütçelere yönelik olarak üretilmiştir. Minibarların avantajları bununla da kalmaz, siz de beklentinize en uygun ürün için uzman ekibimizle iletişime geçerek özel tekliflerimizi mutlaka değerlendirmelisiniz.

 

Minibar Ürünlerimiz Hangi Teknik Özellikler ile Tasarlanmakta?

Otelinizde konaklayan ziyaretçilerin belki de en çok kullanacağı beyaz eşyalar arasında yer alan minibarların hem verimlilik seviyeleri hem de kullanım ömürleri için sahip oldukları teknik özellikler büyük önem arz etmekte. Bu nedenle bizler de tasarımdan üretim aşamasına kadar tüm kurumsal ve bireysel ihtiyaçları göz önünde bulunduruyor, sizlere yüksek performanslı ürün seçenekleri sunuyoruz.

Markamıza ait inceleyeceğiniz minibarların işlevsel özelliklerini enerji tüketimi, elektrik gücü ağırlığı ve kapasitesi olarak ele alabilirsiniz. 40 Litre kapasite kapsamında üretilen minibar modellerimiz, 60 wattlık elektrik gücüne sahiptir. Net ağırlıkları 12 ila 14 kg arasında değişen bu modeller, en düşük 32°C en yüksek ise 5 derecede çalışmaktadır.

Tüm bunlara ek olarak 400 x 560 x 460 mm ölçülerinde ve 4 köşeli olarak tasarlanan ürünlerimiz tüm otel tiplerine uygun boyutlara sahiptirler. Absorsiyon soğutma sistemi ile çalışan bu ürünler aynı zamanda çevre dostu kriterler sayesinde doğaya zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir.

 

Otel Firmalarına Özel Üretilen Minibar Modellerimiz

Otel tipi minibarlara dair önemli avantajları ve teknik bilgileri aktardık. Artık sizler de aşağıda oluşturmuş olduğumuz kısa ürün tanıtımları sayesinde kataloğumuzda yer alan minibar modellerini kolayca inceleyebilir, tüm bilgilere tek bir yerden ulaşabilirsiniz.

Blok Kapaklı Otel Minibar ; Absorsiyon soğutma sistemine sahip bu modelimiz 12,5 kg ağırlığındadır. 40 Litre kapasitesine ek olarak 1,01 enerji tüketimini 60 Watt elektrik gücü ile desteklemektedir. Tüm minibar modellerimiz gibi otomatik termostat özelliğine ek olarak 32 ila 5 derece arasında çalışma ısısına sahiptir.

Cam Kapılı Otel Minibarı ; Şık tasarımına ek olarak kullanılan C-Pentan sayesinde %100 doğa dostudur. Beyaz plastik raflar, absorsiyon soğutma sistemi ve otomatik termostat içeren bu mini bar türü diğerleri gibi 40 Litre kapasite, 32-5 derece çalışma ısısı sunarken blok kapaklı otel mini bar modelimizden ayrı olarak 14 Kg ağırlığa ve 1,03 enerji tüketimine sahiptir.

Exclusive Otel Minibar ; Lüks otel odalarının şıklığına kusursuz bir şekilde eşlik eden bu ürünümüz 40 Litre kapasite, absorsiyon soğutma sistemi, beyaz plastik raflar ve otomatik termostat gibi genel özellikler ile üretilmiştir. Tüm bunlara ek olarak LED aydınlatma özelliği ile farklı bir tasarıma sahip 14 Kg ağırlığındaki bu ürün aynı zamanda şişe rafı detayı da içermektedir.

Düşük enerji tüketimi, yüksek kapasite, ergonomik kullanım kolaylığı ve şık tasarımları sayesinde tüm beklentilerinizi karşılayacak olan 3 farklı mini buzdolabı modelimize ait detaylar bu şekilde. Siz de hemen bizimle iletişime geçin, uygun fiyatlıya kaliteye sahip olmak için vakit kaybetmeyin.