fbpx

Otellerin Mutlaka Kullanması Gereken Oda Ekipmanları

Misafirlerine konforlu bir deneyim sunan otellerin mutlaka kullanmaları gereken oda içi ekipmanları nelerdir? Bu konuda detaylı ve doğru bilgiye ulaşmak için rehberimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

Otel, konforlu ve rahat bir konaklama için tercih edebileceğiniz alternatifler arasındadır. Rahat bir uyku, kaliteli bir deneyim ve çok daha fazlası için bir otel seçmek değerlidir.  Otel seçimi kadar otellerin de avantajları sağlamak için çeşitli çözümler sunması gerekir. Bunların en önemlileri ‘otellerin mutlaka kullanması gereken oda içi ekipmanları’ olarak kabul görür. Söz konusu ekipmanların ‘otel tipi kasa’ ve ‘karşılama tepsi’ olduğunu ifade etmek gerekir. Peki, bu çok özel ürünlerin dikkat çekici detayları nelerdir?

Otellerin Mutlaka Kullanması Gereken Oda Ekipmanları İnceleyelim!

En gerekli oda içi ekipmanları inceleyelim.

Oda Ekipmanları Fiyat Listesi

Fiyat Listesi İçin Hemen Arayın

 

Güvenliği Sağlayan Kusursuz Otel Kasaları

Otel tipi kasa, misafirlerin kişisel eşyalarını muhafaza edebilmeleri adına odalara yerleştirilen oda içi ekipmanlardandır. Ürünlerin en dikkat çekici yanı küçük ama yüksek güvenlik standartları taşıyor olmalarıdır. Bir de boyutça ufak ama güçlü olmalarının nedeni küçük ama değerli eşyaları korumaktadır.

Güvenliği sağlamada çok sık tercih edilen otel kasa kullanımının gerekli olmasında çeşitli faktörler vardır. Bunların başında da oda servisi hizmetleri sırasında kaybolan eşyaların fazlalığı gelir. Özellikle eşyalarını odanın içine rastgele bırakan ama odaya geri döndüğünde eşyalarını bulamayan misafirlerin ‘güven’ duygusunu bu kasalar sayesinde hissetmeleri amaçlanmaktadır. Otel tipi çelik kasa özelliklerine bakıldığında en dikkat çeken detay 4 ila 6 hane arasında değişen şifredir.

Kasalarda misafirler tarafından tanımlanabilen şifreler her misafir tarafından özel olarak oluşturulabilmektedir. Mevcut oteli terk etmeden önce kasayı açacağından bir sonraki misafirin şifreyi sıfırlayarak yeni bir şifre belirlemesi mümkündür. Yüksek güvenlik standartlarının yanı sıra otel para kasası siyah ve krem renk seçeneklerine sahiptir. Bu da farklı oda tasarımlarına uygun bir şekilde tercih edilmesini sağlar.

Otel para kasası güvenlik ve dekoratif özellikleri karşılamasının yanı sıra CE standartlarına da sahiptir. Bu sayede uluslararası standartlarla otellerin yanı sıra farklı alanlardan kullanım mümkündür. Söz konusu alanlar hastane, yurt, pansiyon, huzur evi ve diğer sosyal tesislerdir. Kaliteli görüntüsü ve kusursuz güvenlik sistemi ile bu kasalar otellerin en özel oda içi ekipmanları arasında yer almayı başarır.

 

Misafirler için Sıcak Bir Karşılama için Karşılama Tepsi

Karşılama tepsisi, otellerin oda içi ekipman tercihlerinde dikkat çeken seçeneklerden bir tanesidir. Misafirlerin odaya giriş yapar yapmaz karşılaştıkları bu tepsiler ikramlıkların odada derli toplu durmasını sağlar. Kaliteli görüntüsü ve kullanışlı yapısı sayesinde bu tepsiler otel tercihlerine göre farklı ebatlarda tasarlanmaktadır. Özellikleri bakımından da farklılaşan bu tepsilerin en dikkat çeken modelleri şu şekildedir. ‘Melamin Tepsi’, ‘ABS Plastik Tepsi’ ve ‘Mega Tepsi’.

 

Melamin Tepsi ile Standart Çözümler

Bu ürün tepsisi, standart ihtiyaçları karşılamak ve ikramlıkların misafirlere sunulmasını sağlamak açısından değerlidir. Melamin malzemeden imal edilen bu karşılama tepsi seçeneğinin kolay kolay yıpranmadığından söz etmek gerekmektedir. Siyah renkli olması da dekoratif olarak kusursuz bir çözüm sağlaması açısından özeldir. 2 fincan, 3 malzeme bölmesi ve paslanmaz su ısıtıcı haznesi bulunan bu tepsi oldukça başarılıdır. 42 x 4 x 39 cm ebatlarına sahip bu tepsi en çok tercih edilenler arasındadır.

 

Orta Sınıf Odaların Vazgeçilmezi ABS Plastik Tepsi

Melamin tepsinden daha dikkat çekici bir seçenek arzu edildiğinde çözüm ABS plastik tepsi olur. ABS plastik tepsi modeli otel karşılama tepsisi seçenekleri arasında dikkat çeken alternatiflerden bir tanesidir. Bu kapsamda oldukça değerli bir seçenek olan ABS plastik tepsi, otel karşılama tepsileri dendiğinde akla ilk gelenlerdendir. Gövde kısmı melaminden imal edilen tepsinin 50 x 4 x 26 cm ölçülerine sahip olduğunu belirtmek gerekir. Otellerin orta sınıf üstü odalarda tercih ettiği bu tepsiler malzeme haznesi konusunda başarılı çözümler sağlar. Otel standartlarını zirveye taşımak adına tercih edilen bu ürünler her tür otel için tercih edilebilir.

 

 

Farklı İhtiyaçlar için Tek Çözüm: Mega Tepsi

Otellerin misafirlerine sunacakları ikramlıklar için tasarlanan tepsilerden bir tanesi de Mega Tepsi seçeneğidir. Kayın masif panelden imal edilen ve temizliği oldukça basit olan bir tepsidir.

Alt kısmında kaydırmaz ayak yer alması sayesinde stabil bir kullanım sağlar. Malzeme bölmesi sayısı ve görüntüsüyle oldukça dikkat çeken bu tepsinin ahşap olması dekoratif açıdan da önemlidir. Oda içi ekipmanlar konusunda doğal ve hijyenik bir çözüm arayışında olan oteller için ilk sırada gelen bu tepsi yandan bakıldığında kalın bir panelden tasarlanmış olmasıyla güçlü bir his verir. 48 x 3 x 30 cm ölçülerine sahip bu tepsi ile siz de harika bir tepsi seçiminden faydalanabilirsiniz.

Otel oda içi ekipmanları ile alakalı teknik detayları dikkate alırken karşılama tepsisi fiyatları konusunda da en başarılı alternatifleri arıyor olabilirsiniz. Bu konuda en başarılı seçenekler olan bu 3 tepsi oda içi ekipman alışverişlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alır.

 

İnstagram: instagram.com/otelurunlericomtr